Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas 'Dinamo' sestdienas vakara mačā Arēnā Rīgā piedzīvoja zaudējumu pagarinājumā ar 2:3 pret Avtomobili 'Dinamo' pagarinājumā ar 2:3 piekāpās Avtomobilist

'Dinamo' ielaiž pagarinājumā un turpina zaudējumu sēriju

Rīgas Dinamo pret Avtomobilist

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas 'Dinamo' sestdienas vakara mačā Arēnā Rīgā piedzīvoja zaudējumu pagarinājumā ar 2:3 pret Jekaterinburgas Avtomobilist vienību. Vārtus Latvijas kluba labā guva Genādijs Stoļarovs un Kristaps Zīle.

Bez uzvaras KHL čempionātā Rīgas Dinamo ir jau no 1. oktobra. Rīdzinieku melnā sērija ieilgusi jau līdz 14 zaudējumiem pēc kārtas. Jāpiemin, ka divi no zaudējumiem tika piešķirti par spēlēm, kurās Dinamo laukumā nedevās Covid-19 dēļ.

Mačā pret Avtomobilist Latvijas galvaspilsētas klubs izcīnīja vismaz vienu kopvērtējuma punktu, ko komanda nebija paveikusi kopš 14. oktobra - tieši mēnesi atpakaļ.

Mačs pret Jekaterinburgas klubu rīdziniekiem iesākās ļoti veiksmīgi - jau trešajā minūtē tika panākts 1:0. Līdz vārtu priekšai izlauzās un precīzi meta Genādijs Stoļarovs. Tas bija viņa pirmais gols Latvijas kluba rindās un pirmie vārti kopš pērnā gada februāra.

Mirkli vēlāk pie vairākuma tika mājinieki, taču vārtus guva Jekaterinburgas komanda. Avtomobilist kapteinis Ņikita Trjamkins savāca ripu savā zonā un aizskrēja pretuzbrukumā, panākot 1:1. Tie bija Dinamo sezonas piektie ielaistie vārti vairākumā.

Par laimi, pusminūti vēlāk Pētera Skudras trenētie hokejisti atkal nonāca mača vadībā, realizējot vairākumu. Pēc Mika Indraša metiena pie atlēkušās ripas pirmais bija Kristaps Zīle, kurš panāca 2:1.

Otrajā periodā vienīgos vārtus guva viesi. Labi vārtu priekšā atbrīvojās Dens Sekstons, kurš saņēma komandas biedra piespēli un bija precīzs - 2:2.

Trešajā periodā vārti netika gūti, spēles uzvarētāju nācās noskaidrot pagarinājumā. Gandrīz nevainojamu spēli Dinamo vārtos aizvadīja Staņislavs Gaļimovs, kurš atraidīja 41 no 44 pretinieku metieniem.

Zaudējuma nesošos vārtus rīdzinieki uz saviem vārtiem atveda paši. Mārtiņs Dzierkals devās uz nomaiņu, bet pāragri laukumā devās Mets Vaits. Skaitlisko vairākumu izmantoja viesi, panākot 3:2.

Pēc 22 spēlēm Rīgas klubs izcīnījis astoņus punktus, kas komandu ierindo Rietumu konferences un visas līgas pēdējā pozīcijā. Nākamajā mačā Dinamo savā laukumā uzņems Pekinas Kunlun Red Star. Spēle notiks pirmdien, 16. novembrī, pulkst. 19.30.