​Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas ​Dinamo​ otrdien ​Arēnā Rīga​ ar 4:6 atzina Ņižņijnovgorodas Torpedo​ pārākumu 'Dinamo' otrais zaudējums pēc kārtas

'Dinamo' desmit vārtu spēlē atzīst 'Torpedo' pārākumu

Roberts Bukarts izpilda metienu par Torpedo vārtiem

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas Dinamo otrdien Arēnā Rīga ar 4:6 atzina Ņižņijnovgorodas Torpedo pārākumu. Vārtus rīdzinieku labā guva Miks Indrašis, Jānis Švanenbergs un brāļi Rihards un Roberts Bukarti.

Dinamo 35 spēlēs iekrājusi 15 punktus, kas komandu ierindo Rietumu konferences un visas līgas kopvērtējuma pēdējā pozīcijā.

Jau pēc spēles pirmajām desmit minūtēm Dinamo bija divu vārtu iedzinējos. Precīzus metienus Torpedo labā izpildīja Mihails Varnoks un Antons Šenfelds. - 0:2.

Tomēr rīdzinieki aizvadīja izcilu pirmās trešdaļas noslēgumu, gūstot trīs vārtus pēdējās trīs minūtēs. Rezultātu atklāja Miks Indrašis, kuram rezultatīvu piespēli padeva Džeisī Lipons - 1:2. Labi vārtsargam patraucēja Lauris Dārziņš. Mazāk nekā minūti vēlāk rezultātu izlīdzināja Rihards Bukarts, kuram lielisku piespēli padeva Mārtiņš Dzierkals - 2:2. Sekundi pirms pirmā perioda beigu zvana ar pirmajiem vārtiem, pēc atgriešanās Dinamo sastāvā, izcēlās Riharda brālis Roberts - 3:2.

Otrajā periodā tika gūti tikai vieni vārti, kad mača rezultātu izlīdzināja Torpedo spēlētājs Endijs Mīle - 3:3. Lielu artavu vārtu guvumā var uzņemties Marks Marins, kurš izcilpoja cauri mājinieku aizsardzībai un, pēc spēlētāju piesaistes uz sevi, padeva piespēli Mīlem.

Noslēdzošās trešdaļas pirmajā minūtē mača vadībā atkal nonāca Ņižņijnovgorodas klubs - 3:4. Vārtus pēc veiksmīga rikošeta no Ernesta Ošenika slidas guva Damits Žafrjanovs. Līdzsvara golu deviņas minūtes vēlāk guva Jānis Švanenbergs, kurš pielaboja Kristapa Zīles metienu no zilās līnijas - 4:4.

Sešas minūtes līdz spēles beigām vadībā vēlreiz nonāca Torpedo hokejisti, kuri to noturēja līdz pats spēles beigām. Dinamo treneris, cenšoties glābt sitāciju, jau priekslaicīgi apmainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču tas atnesa vēl vienu ripu savos vārtos - 4:6.

Nākamo spēli Rīgas komanda aizvadīs 21. decembrī, savā laukumā uzņemot Krievijas kūrortpilsētas klubu Sochi.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu Čempionu līgas izloze: PSG pret 'Barcelona', 'Chelsea' pret 'Atletico'