Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas ​Dinamo​ šodien atteikumu draftā ievietojusi vārtsargus Iļju Proskurjakovu un Zeinu Makintairu 'Dinamo' turpina atbrīvoties no spēlētājiem

'Dinamo' atteikumu draftā ievieto Proskurjakovu un Makintairu

Iļja Proskurjakovs un Zeins Makintairs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas Dinamo šodien atteikumu draftā ievietojusi vārtsargus Iļju Proskurjakovu un Zeinu Makintairu, savā mājaslapā informē klubs.

Krievu vārtsargs Iļja Proskurjakovs komandai pievienojās augustā. Viņš piedalījās 14 Dinamo spēlēs, bet izcīnīja tikai vienu uzvaru. Proskurjakovs atvairīja 88.7% metienu, vidēji ielaižot 3.09 vārtus.

Tikmēr amerikāņu vārtsargs Zeins Makintairs Rīgas Dinamo rindām pievienojās oktobra beigās. Viņš piedalījās sešās spēlēs, tā arī negūstot nevienu uzvaru. 28 gadus vecais vārtsargs atvairīja vidēji 79.6% pretinieku raidījumus un ielaida 4.65 vārtus. Makintairs aizvadīja tikai vienu pilnu maču, tā arī neiemantojot komandas galvenā trenera Pētera Skudras uztīcību.

Nākamās 48 stundas abi vārtsargi atradīsies KHL atteikumu draftā, dodot iespējas pārējām komandām vienoties ar hokejistiem. Pēc Proskurjakova un Makintaira atlaišanas, Dinamo rīcībā ir tikai viens vārtu vīrs - krievs Staņislavs Gaļimovs. Visticamāk, ka Rīgas klubs papildinās savas rindas ar vēl kādu vārtsargu. Iepriekš vārtus sargāja arī Jaunatnes hokeja līgas (MHL) kluba Rīga spēlētājs Ēriks Vītols.

Dinamo 35 spēlēs izcīnījusi 15 punktus, kas komandu ierindo Rietumu konferences un visas līgas kopvērtējuma pēdējā pozīcijā. Nākamo maču rīdzinieki aizvadīs pirmdien, 21. decembrī, kad tiks uzņemta Krievijas kūrortpilsētas komanda Sochi.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Balcers pamet Norvēģiju un atgriežas Otavas 'Senators' ierindā