Daugaviņš piektdien Kontinentālās hokeja līgas spēlē izcēlās ar vienu vārtu guvumu un divām rezultatīvām piespēlēm, veicinot Podoļskas ​Vitj Kaspars Daugaviņš šosezon iekrājis 38 punktus

Daugaviņš iekrāj trīs punktus 'Vitjaz' uzvarā

Kaspars Daugaviņš rezultatīvs Vitjaz rindās

Latvijas hokejists Kaspars Daugaviņš piektdien, 9. janvārī, Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē izcēlās ar vienu vārtu guvumu un divām rezultatīvām piespēlēm, veicinot Podoļskas Vitjaz komandas uzvaru. Maskavas apgabala klubs savā laukumā ar 4:2 (2:0, 2:2, 0:0) apspēlēja Sochi vienību.

Uzbrukumā spēlējošais Daugaviņš šosezon piedalījies 40 spēlēs, kurās guvis 13 vārtus un 25 reizes rezultatīvi piespēlējis. Ar 38 punktiem latvietis ieņem dalītu astoto vietu līgas rezultatīvāko spēlētāju kopvērtējumā. Latvieša rezultatīvākā KHL sezona bija pērn, kad viņš 59 mačos iekrāja 40 punktus, iemetot 19 vārtus un 21 precīzi piespēlējot. Ir pamats cerēt, ka šosezon šis rekords tiks gāzts.

Podoļskas Vitjaz iekrājusi 43 punktus 42 spēlēs un ierindojas Rietumu konferences kopvērtējuma devītajā pozīcijā. Šosezon KHL piedalās 23 komandas un regulārajā čempionātā katra aizvadīs pa 60 spēlēm.

Pirmo punktu Daugaviņš guva jau spēles ceturtajā minūtē, kad palīdzēja savam kolēģim Matiasam Tedenbijam panākt 1:0. Četras minūtes pirms pirmās trešdaļas noslēguma viņš pats vairākumā guva vārtus, dubultojot mājinieku pārsvaru. Otrās trešdaļas ievadā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, taču septītajā minūtē savus otros vārtus guva un 4:1 panāca Tedenbijs, kuram vēlreiz precīzu piespēli atdeva tieši Daugaviņš. Turpinājumā Soču klubs vienu golu atspēlēja, taču uzvaru svinēja Vitjaz hokejisti.

Trīs punktus iekrājušais latvietis laukumā pavadīja 21 minūti un septiņas sekundes, to laikā viņš trīs reizes uzmeta pa vārtiem, uzvarēja divos no trim iemetieniem, bloķēja trīs pretinieku metienus un divreiz pielietoja spēku paņēmienus.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. 'Dinamo' ielaiž sešus un negūst trešo panākumu pēc kārtas