Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas Dinamo trešdien Arēnā Rīga Laura Dārziņa 600. KHL spēlē ar 2:3 piekāpās Novsibirskas Sibir Dārziņa 600. KHL spēlē 'Dinamo' atzīst minimālu 'Sibir

Dārziņa 600. KHL spēlē 'Dinamo' atzīst minimālu 'Sibir' pārākumu

Miks Indrašis uz iemetiena līnijas

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas Dinamo trešdien Arēnā Rīga Laura Dārziņa 600. KHL spēlē ar 2:3 piekāpās Novsibirskas Sibir. Vārtus rīdzinieku labā guva Gļebs Zirjanovs un Miks Indrašis.

Iepriekšējā spēlē Dinamo ar 5:4 papildlaikā uzveica Pekinas Kunlun Red Star vienību, kas bija komandas ceturtā uzvara KHL 2020./2021. gada sezonā. Tikmēr Sibir, pirms brauciena uz Rīgu, viesos ar 5:1 sagrāva līgas smagsvaru Maskavas CSKA.

Maču Pētera Skudras trenētie Dinamieši uzsāka ar visai augstu presingu, bet tāpat arī pretinieki, tāpēc spēles temps bija ļoti augsts, duelim norisinoties praktiski bez pauzēm. 10. minūtē Sibir komanda atklāja maču rezultātu - pretuzbrukumā uz pilnīgi tukšiem vārtiem piespēli padeva Daniils Romancevs, ko izmantoja viņa partneris Peka Jormaka - 0:1.

Jau minūti vēlāk Sibir hokejisti pārsvaru dubultoja. Vēl vienā ātrajā uzbrukumā izcilu plaukstas metienu izpildīja Jūso Pūstinens, neatstājot rīdzinieku vārtsargam Staņislavam Gaļimovam nekādas cerības - 0:2. Pirmajā trešdaļā vairāk vārti netika gūti.

Otrā perioda sestajā minūtē rīdzinieki vienus vārtus atguva. Džordana Mareja metienu vārtu priekšā lieliski pielaboja Gļebs Zirjanovs. Krievu uzbrucējam tas bija ceturtais vārtu guvums sešās spēlēs.

Noslēdzošā perioda ceturtajā minūtē Dinamo skaitliskajā vairākumā izlīdzināja rezultātu. Trešos vārtus divās spēlēs guva Miks Indrašis, kurš ar plaukstas metienu labajā augšējā stūrī pārspēja Sibir vārtu vīru Hari Sateri. Piespēli jubilejas spēlē nopelnīja Lauris Dārziņš.

Milzīgs viesu spiediens 11. minūtē vainagojās ar vārtu guvumu. Precīzu uzmetienu pa vārtiem izpildīja Ņikita Šaškovs - 2:3. Mājinieku komanda turpinājumā vārtus vairs nespēja gūt.

Pēc 27 spēlēm Rīgas klubs iekrājis 12 punktus, kas komandu ierindo Rietumu un visas līgas pēdējā pozīcijā.

Nākamo spēli Dinamo aizvadīs sestdien, 28. novembrī, izbraukumā tiekoties ar Krievijas kūrortpilsētas komandu Sochi.