Pateicoties kapteiņa Laura Dārziņa diviem vārtu guvumiem un divām rezultatīvām piespēlēm, pirmo KHL 2020./2021. gada sezonas uzvaru izcīnīja Rīgas Lauris Dārziņš nokārto Dinamo pirmo uzvaru KHL sezonā

Dārziņa '2+2' nokārto 'Dinamo' pirmo uzvaru sezonā

Dārziņa 2+2 nokārto uzvaru

Pateicoties komandas kapteiņa Laura Dārziņa diviem vārtu guvumiem un divām rezultatīvām piespēlēm, pirmo Kontinentālās hokeja līgas (KHL) 2020./2021. gada sezonas uzvaru izcīnīja Latvijas klubs Rīgas Dinamo, kas savā laukumā ar 4:3 apspēlēja Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Podoļskas Vityaz.

Uzvara, visticamāk, novēla akmeni no sirds rīdzinieku šīs sezonas galvenajam trenerim Pēterim Skudram, kurš kopš nākšanas pie Latvijas galvaspilsētas kluba stūres, KHL sezonā bija piedzīvojis divus zaudējumus. Panākums noteikti kalpos arī kā labs dopings Rīgas kluba spēlētājiem, it īpaši kapteinim Dārziņam, kurš šajā mačā atkārtoja savu KHL rezultativitātes rekordu - četri punkti. Viesus no zaudējuma neglāba arī Kaspara Daugaviņa vārtu guvums un rezultatīvā piespēle. Spēles protokols lēš, ka maču klātienē apmeklēja 727 skatītāji.

Mača iniciatīvu jau no paša sākuma savās rokās pārņēma Dinamo hokejisti, cenšoties gūt ātrus vārtus pēc metienu dušas. Arī kopumā spēlē dinamieši izpildīja vairāk metienu pa pretinieku vārtiem - 32:25. Tāpat Rīgas kluba hokejisti vairāk bloķēja sāncenšu ripas - 14:11. Par spīti mājinieku aktivitātei, pirmos vārtus guva viesi, izmantojot skaitlisko vairākumu precīzs bija tieši Daugaviņš.

Rīdzinieki uz iedzinēju statusu atbildēja ar vārtiem vairākumā. Vispirms precīzs plaukstas metiens padevās Konstantīnam Komarekam, bet perioda beigās Zeka Mičela gūtie vārti izvirzīja Skudras skolotos hokejistus pavisam loģiskā vadībā (DInamo izpildīja 16 metienus, kamēr Vityaz vien divus).

Turpinājumā veiksmīgs otrā perioda vidus padevās pretiniekiem, kuri 68 sekunžu laikā guva divus vārtus, un atradās vadībā ar 3:2. Trešdaļas izskaņā mača rezultātu izlīdzināja Dārziņš.

Uzvaras vārtus un savu spēles ceturto punktu guva rīdzinieku kapteinis Dārziņš, kurš bija precīzs trešā perioda 19. sekundē. Mača galotnē viesi sešu vīru sastāvā centās nospiest DInamo aizsardzību, taču nesekmīgi - mačs noslēdzās ar 4:3 Rīgas kluba labā.

Arī ceturto 2020./2021. gada sezonas spēli Dinamo aizvadīs savā laukumā, piektdien, 11. septembrī, Arēnā Rīga spēkojoties ar Ņižņekamskas Neftehimik.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Džokovičs nesportiskas uzvedības dēļ diskvalificēts no 'US Open'