'Capitals' un 'Rangers' duelis sākas ar kautiņu un 100 soda minūtēm

Nacionālās hokeja līgas (NHL) duelis starp Vašingtonas Capitals un Ņujorkas Rangers komandām šonakt palika atmiņā nevis ar ASV galvaspilsētas kluba uzvaru ar 4:2, bet gan vairākiem kautiņiem un 100 soda minūtēm jau mača pirmajā trešdaļā.

Pamats hokejistu dusmām bija pirms divām dienām aizvadītajā spēlē notikušajā. Capitals uzbrucējs Toms Vilsons vienā no epizodēm ļoti asi izrēķinājās ar Pāvelu BUčņeviču un Artemiju Panarinu, par ko saņēma tikai 5000 ASV dolāru sodu.

Līdz ar to, pirms šīs nakts dueļa, hokejisti bija gatavi jau uzreiz pēc sākuma svilpes mestiem dūru vicināšanā, kopsummā pirmajā periodā iekrājot 100 soda minūtes. Mačs atmiņā paliks arī Tīdžejam Ošī, kurš guva hat-trick pirmajā atgriešanās spēlē pēc viņa tēva nāves.