Bundeslīgas līderu cīņā Levandovskis atnes 'Bayern' uzvaru

Minhenes Bayern uzbrucējs Levandovskis

Vācijas futbola Bundeslīgas 13. kārtā norisinājās līderu cīņa - Leverkūzenes Bayer savā laukumā uzņēma titulēto Vācijas čempioni Minhenes Bayern. Pateicoties poļu zvaigznes Roberta Levandovska diviem gūtajiem vārtiem, Bavārijas klubs svinēja uzvaru ar 2:1 un pakāpās uz kopvērtējuma pirmo pozīciju.

Spēles rezultātu 14. minūtē atklāja čehu spēlētājs Patriks Šiks, kurš no soda laukuma kreisās puses izpildīja skaistu sitienu no gaisa - 1:0. Turpinājumā mačs varēja izvērsties uz abām pusēm, jo gan vienai, gan otrai komandai bija vārtu gūšanas iespējas. Līdz dueļa fināla svilpei abām vienībām bija praktiski vienāda bumbes kontrole, kā arī rāmī izdarītie sitieni - trīs.

Tieši 14 minūtes vēlāk 24 gadus vecais Šiks guva savus otros vārtus, taču pēc VAR apskates tie netika ieskaitīti aizmugures stāvokļa dēļ.

Pirmā puslaika noslēgumā rezultātu izlīdzināja neviens cits kā uguņojošā poļu zvaigzne Roberts Levandovskis - 1:1. Viņš tika atstāts neuzraudzīts tukšu vārtu priekšā, ko pamanīja viņa partneris Tomass Millers, veicot precīzu piespēli pa gaisu.

Otrajā puslaikā vairāk bīstamu iespēju bija Minhenes vienībai, taču spēles laiks turpināja sarukt bez jauniem vārtu guvumiem. Kad jau šķita, ka spēle noslēgsies ar kaujiniecisku neizšķirtu, Levandovskis nokārtoja komandas uzvaru. Par FIFA 2020. gada labāko futbolistu nosauktais Levandovskis pa kreiso malu ielauzās pretinieku soda laukumā un izpildīja sitienu, kas, pēc veiksmīga rikošeta no Bayer aizsarga, atrada ceļu vārtos - 1:2.

Bayern 13 spēlēs iekrājusi 30 punktus, ieņemot Bundeslīgas kopvērtējuma pirmo pozīciju. Vietu zemāk, ar izcīnītiem 28 punktiem, atrodas Leverkūzenes Bayer.

Citās spēlēs: Augsburg savā laukumā ar 0:2 atzina Frankfurtes Eintracht pārākumu, Menhengladbahas Borrusia ar 1:2 zaudēja Hoffenheim vienībai, Brēmenes Werder viesos ar 1:0 uzvarēja Mainz, Schalke piedzīvoja kārtējo neveiksmi un ar 0:1 piekāpās Arminia Bielefeld, bet Leipcigas Red Bull un Koln duelis noslēdzās ar komandām netipisku bezvārtu neizšķirtu.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Levandovski atzīst par FIFA gada labāko futbolistu