Drīzumā atsākoties Bundeslīgai, Vācijā atgriezīsies futbols! Kamēr pārējās Eiropas līgas turpina gaidīt, Bundeslīga atsāks savu darbību. Bundeslīga kā pirmā no lielajām līgām atsāks sezonu.

Bundeslīga ir atpakaļ!

Bundeslīga ir atpakaļ

Bundeslīga ir atpakaļ! Aprakstījām visas spēles, kurām vērts sekot līdzi:


Drīzumā atsākoties Bundeslīgai, Vācijā atgriezīsies futbols! Kamēr pārējās Eiropas līgas turpina gaidīt, Bundeslīga ir pirmā līga, kas atsāks savu darbību un visas acis tiks vērstas uz Vāciju.


16-17 MAIJS

Klasiskais duelis ir lielisks veids, kā atsākt sezonu. Īpaši ar Dortmund cīnoties par titulu.

Bayern pirmā Bundeslīgas spēle pret Union Berlin, kas jau šosezon paspēja sagādāt vilšanos gan Dortmund, gan Gladbach komandām, spēlējot “Stadion an der alte Föresterei” arēnā.


23. MAIJS

Berlīnes Hertha pamet laukumu nokārtām galvām

Berlīnes sāncensība noteikti apmierinās apetīti. Šī būs interesanta spēle, jo Union uzvarēja pašu pirmo Berlīnes Bundeslīgas sāncensību starp klubiem Novembrī, kad kompensācijas laikā īstenoja soda sitienu.

Cīņa par vietu Čempionu Līgā? Bet ne tikai tas. Šobrīd atrodoties vien 6 un 8 punktus no pirmās pozīcijas, šī var būt pēdējā iespēja izdarīt nopietnu pieteikumu titulam. It īpaši tāpēc, ka abām komandām vēl jātiekās ar Bayern ...


26. MAIJS

Dortmunde cīņā pret Minhenes Bayern

Borussia Dortmund pret Bayern Munich (Drīzumā)


Tieši tā. Spēle, ko ikviens vēlās redzēt, ir tepat aiz stūra. Dortmunda atpaliek vien četrus punktus no Bayern, kas ir ceļā uz savu ASTOTO titulu. Nenokavē šo spēli.

Werder Bremen pret Borussia Mönchengladbach (Drīzumā)

Bremen ir sliktā pozīcijā. Futbolam atsākoties tradicionāli spēcīgās komandas atrodas pazemināšanas zonā, atrodoties 4 punktus no pazemināšanas “play-off” zonas un 8 punktus no drošības. Viņu mājas spēles būs SATRIECOŠAS, ja viņi vēlas noturēsies.


30. MAIJS

Lepzig cīņā pret Ķelnes futbolistiem

FC Köln pret RB Leipzig (Drīzumā)

Dortmund cīņa ar Bayern, kas notiek nedēļu iepriekš, dos Leipzig (kas atrodas 5 punktus no līdera pozīcijas) lielisku iespēju uzlabot vietu turnīra tabulā. Bet viņi tiekas ar Köln, kas bija teicamā formā pirms viss sports apstājās. Šī noteikti būs ļoti sīva spēle.

SC Paderborn pret Borussia Dortmund (Drīzumā)

Iepriekš šajā sezonā, Dortmund izdevās atgūt vienu punktu atrodoties 0-3 iedzinēju pozīcijā pret līgas apakšgala komandu Paderborn. Vēl viena tāda kļūda un viņi var aizmirst par titulu.


6. JŪNIJS

Minhenes Bayern leģenda Roberts Levandovskis

Bayer Leverkusen pret Bayern Munich (Drīzumā)

Iespaidīga spēle! Leverkusen 2020. gadā ir bijuši lieliski. Viņiem ir neapturamais Kai Havertz, kas bijis saistīts ar Bayern, un viņi ir pēdējā komanda, kas uzvarējusi Hansi Flick pusi.


13. JŪNIJS

Menhengladbahas Borussia ir ciets rieksts pat Bayern

Bayern Munich pret Borussia Mönchengladbach (Drīzumā)

Gladbach ir vēl viena komanda, kas cenšas atkārtoti pārspēt Bayern un, ja tas izdosies, viņi nonāks lieliskā situācijā. Vai tomēr šī diena būs tā, kad Bayern Munich sagrābs titulu?

Schalke 04 pret Bayer Leverkusen (Drīzumā)

Eiropas cīņas turpinās. Schalke nav spēlējusi stabili, bet viņu cīņas pret Leverkusen vienmēr ir interesantas. Un šis noteikti nebūs izņēmums.


16. JŪNIJS

Werder Bremen cīņa pret Bayern

Werder Bremen pret Bayern Munich (Drīzumā)

17. vieta pret 1. vietu. Palikušas vien 3 spēles. Saukt šo par ļoti svarīgu nedēļas nogali gan tabulas augšgalam, gan apakšgalam būtu par maz teikts ...

RB Leipzig pret Fortuna Düsseldorf (Drīzumā)

… īpaši, kad cīnīsies arī 3. vieta pret 16. vietu.


20. JŪNIJS

RB Leipzig un Dortmundes Borussia duelis

RB Leipzig pret Borussia Dortmund (Drīzumā)

Neticamā nedēļas nogale ar īpašajām spēlēm ir sagatavojusi vēl vienu dāvanu. Spēle, kas norisinājās Hinrunde, beidzās ar neizšķirtu 3-3 un vienozīmīgi bija sezonas labākā spēle līdz šim. Vai tas atkārtosies?


27. JŪNIJS

Futbola fani gatavi sveikt čempionus

Pēdējā diena, viss var notikt!


Visas 18 komandas, visā valstī, vienlaicīgi. Komandu atskaitīšana, Eiropas vietas un iespējams tiks noteikts arī titula ieguvējs. Nenokavē to! Un neaizmirsti uzlikt likmes savā iecienītākajā totalizatorā.

Izlasi arī mūsu rakstu par to, kas nepieciešams, lai kļūtu par profesionālu spēļu analītiķi?

Speletajiem.com komanda

Author image
autors
Juris Rumba e-pasts

Pēc izglītības žurnālists, bet sirdī kazino spēlētājs ar vairāk kā 15 gadus ilgu pieredzi.