Rīgas Dinamo sestdien Arēnā Rīga ar 1:4 atzina spēcīgās Sanktpēterburgas SKA komandas pārākumu. Vienīgos vārtus rīdzinieku labā guva Mārtiņš 'Dinamo' zaudējums pret SKA

Bukarta atgriešanās spēlē 'Dinamo' piekāpjas SKA vienībai

Roberts Bukarts KHL

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas Dinamo sestdien Arēnā Rīga ar 1:4 atzina spēcīgās Sanktpēterburgas SKA komandas pārākumu. Vienīgos vārtus rīdzinieku labā guva Mārtiņš Dzierkals.

Ar SKA hokejistiem rīdzinieki tikās 7. decembrī Sanktpēterburgā, toreiz par pārsteigumu parūpējās viesi, kas svinēja uzvaru pēcspēles metienu sērijā ar rezultātu 4:3. Noslēdzošajā izbraukuma mačā Latvijas komanda ar 2:4 atzina Čerepovecas Severstal pārākumu. Pēc fiasko savā laukumā pret Dinamo, krievu komanda ar 7:2 sagrāva Jekaterinburgas Avtomobilist. Bija skaidrs, ka atbildes mačā SKA klubs vēlēsies revanšēties par iepriekšējo zaudējumu, kas arī izdevās, graujot dinamiešus ar 4:1.

Pēteris Skudra vārtos sūtīja ASV vārtsargu Zeinu Makintairu. Jāpiemin arī, ka šī bija Roberta Bukarta atgriešanās spēle Rīgas kluba rindās.

Lieliski spēli iesāka viesu komanda, kas jau otrajā minūtē spēja izmantot vairākumu un izvirzīties vadībā - 0:1. Precīzi meta Igors Ožiganovs.

Periods vēl nebija pusē, kad SKA vienība savu pārākumu dubultoja - 0:2. Precīzu plaukstas metienu izpildīja SKA līderis Vladimirs Tkačovs, kurš iepriekš veiksmīgi apspēlēja gan Mārtiņu Dzierkalu, gan Emīlu Ģēģeri.

Pēc otrajiem ielaistajiem vārtiem Pēteris Skudra nolēma vārtos sūtīt krievu vārtsargu Iļju Proskurjakovs. Tomēr arī viņām pirmā perioda izskaņā nācās pirmo reizi kapitulēt - 0:3. Ripu no laukuma apmales savāca Jakovs Treņins, kurš izšuvās cauri Dinamo aizsardzībai un meta ripu pāri vārtu līnijai.

Nekas daudz nemainījās arī otrajā periodā, jo jau piektajā minūtē viesi izmantoja arī otro vairākumu - 0:4. Vairāk vārti otrajā trešdaļā netika gūti.

Rīgas klubam noslēdzošajā periodā izdevās gūt goda vārtus - 1:4. No zilās līnijas vairākumā meta Tonijs Sunds, taču vārtu priekšā labi pacīnījās Dzierkals. Trešajā periodā SKA pa mājinieku vārtiem izpildīja tikai vienu metienu. Kopā mačā Dinamo viesu vārtus apdraudēja ar 22 metieniem, bet krievu klubs meta 16 reizes.

Rīgas klubs 34 spēlēs iekrājis 15 punktus, kas to ierindo Rietumu konferences un visas līgas kopvērtējuma pēdējā pozīcijā.

Nākamo spēli Dinamo aizvadīs jau pēc trīs dienām, 15. decembrī, savā laukumā uzņemot Ņižņijnovgorodas Torpedo vienību.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Levandovskis, Ronaldu Un Mesi pretendē uz FIFA labākā spēlētāja balvu