Briedis turpina provocēt 'jūtuberi' Džeiku Polu

Latviešu bokseris Mairis Briedis savos sociālo tīklu kontos ievietojis kārtējo video, kurā izaicina Youtube zvaigzni Džeiku Polu uz cīņu. Jaunākajā video materiālā Briedis, ar montāžas palīdzību, izmanto elektrošoku pret jūtuberi. Zem video Briedis atstājis ierakstu: "Es zinu, ka tu skaties," atzīmējot arī Pola Instagram profilu. Zemāk apskatāmi arī divi iepriekšējie pašmāju cīkstoņa provocēšanas video.

Kāpēc iepriekš klusais un mierīgais Briedis cenšas sarīkot cīņu ar slavenu jūtūberi? Pirmkārt, slavenību boksa mači pēdējā laikā ir visai populāri. Džeiks Pols jau aizvadīja vienu cīņu pret bijušo MMA cīkstoni Benu Askrenu, bet 6. jūnijā ringā dosies viņa brālis Logans, kurš duelēsies ar Floidu Meivezeru. Tātad došanās kaujā pret jūtuberi Briedim atnestu paprāvu līdzjutēju skaitu un vairotu atpazīstamību. Otrkārt, tā arī iespaidīgi papildinātu naudas kontu. Bens Askrens atklāja, ka duelī ar Polu viņš nopelnīja vairāk nekā visas profesionālās karjeras laikā. Treškārt - Latvijas bokserim ir jau 36 gadi, kas nav ļoti tālu no boksa karjeras beigām. Kamēr viņš vēl ir savā zenītā, jāpaspēj pavairot divi iepriekš minētie faktori - slava un nauda.

Protams, uz to var skatīties arī no naivās puses - latvju bāleliņš vienkārši grib apklusināt skaļos interneta cilvēkus kā Džeiku Polu. Tomēr visa izklaides industrija, bokss to skaitā, balstās uz viena milzīga spilvena, ko sauc par naudu. 

View this post on Instagram

A post shared by Mairis Briedis (@mairisbriedis)

View this post on Instagram

A post shared by Mairis Briedis (@mairisbriedis)

View this post on Instagram

A post shared by Mairis Briedis (@mairisbriedis)

Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!