Brāļi Bukarti nokārto 'Dinamo' otro uzvaru pēc kārtas

Jansons
Jansons
04/01/2021 20:33
Facebook icon Twitter icon Reddit icon

Uz pozitīvas nots 2021. gadu izdevās uzsākt Kontinentālas hokeja līgas (KHL) klubam Rīgas Dinamo, kas izbraukumā ar 5:4 pārspēja Maskavas Dinamo vienību. Vārtus rīdzinieku labā guva Mārtiņš Dzierkals, Rihards Bukarts, Džeisī Lipons, bet divreiz precīzs bija Roberts Bukarts.

2020. gadu Rīgas klubs noslēdza ar 5:2 uzvaru izbraukumā pret Oļega Znaroka trenēto Maskavas Spartak vienību. Arī nākamā gada sākumā izdevās noturēt uzņemto uzvaras kursu, pirmo reizi šosezon uzvarot divās spēlēs pēc kārtas.

Rīgas komanda 40 aizvadītās spēlēs iekrājusi 21 punktu, kas komandu ierindo Rietumu konferences pēdējā vietā, no play-off zonas atpaliekot par 23 punktiem.

Mača rezultāts tika atklāts pēc 14. nospēlētām minūtēm, kad vārtus Maskavas Dinamo labā guva KHL labākais snaiperis Dmitrijs Jaškins - 0:1 no rīdzinieku skatījuma. Mazliet vairāk kā trīs minūtes vēlāk mājinieki pārsvaru dubultoja. Pēc Andreja Mironova metiena no zilās līnijas, ripa atsitās pret laukuma apmali un atleca Jāņa Vora sargāto vārtu priekšā, kur veiksmīgāk nospēlēja Oļegs Zaicevs - 0:2.

Tomēr turpinājumā veiksmīgu atspēlēšanos aizvadīja viesi no Rīgas. Pusminūti pēc otrajiem ielaistajiem vārtiem, rezultāta starpību samazināja Mārtiņš Dzierkals, kurš pēc Jāņa Švanenberga piespēles izpildīja precīzu plaukstas metienu - 1:2. Pētera Skudras trenētie hokejisti turpināja būt aktīvi arī otrajā periodā, spējot ne vien izlīdzināt rezultātu, bet pat izvirzīties vadībā. Ar vārtu guvumiem izcēlās Roberts Bukarts un Džeisī Lipons - 3:2.

Noslēdzošā perioda sākumā viesi panāca izlīdzinājumu. Ar patālu plaukstas metienu Jāni Vori pārspēja Andrejs Sergejevs - 3:3.

Trešā perioda 12. minūtē Dinamo guva divus vārtus 15 sekunžu laikā, kas arī bija spēles lūzuma punkts. Precīzi meta brāļi Bukarti - Rihards un Roberts - 5:3. Lai gan viesi vēl vienus vārtus atspēlēja, spēles iznākumu tas vairs neizmainīja - Rīgas klubs pirmo reizi šosezon izcīnīja divas uzvaras pēc kārtas, mačā pret Maskavas komandu uzvarot ar 5:4.

Nākamo maču Latvijas hokejisti aizvadīs 7. janvārī, kad savā laukumā uzņems Minskas Dinamo.