Bļugeram punkts trešo spēli pēc kārtas, Merzļikins atgriežas ar ielaistiem pieciem vārtiem

Jansons
Jansons
12/03/2021 09:32
Facebook icon Twitter icon Reddit icon

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) latviešu hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas Penguins ar 5:2 izbraukumā apspēlēja Bufalo Sabres, kas cieta jau devīto neveiksmi pēc kārtas. Bļugers izpildīja rezultatīvu piespēli komandas otrajā vārtu guvumā. Viņš 26 spēlēs iekrājis 14 (4+10) punktus, no kuriem trīs (1+2) gūti pēdējos trīs dueļos.

Tikmēr Elvja Merzļikina Kolumbusas Blue Jackets ar 4:5 papildlaikā piekāpās Floridas Panthers vienībai. Viesi no Floridas veica lielisku atspēlēšanos, jo vēl noslēdzošā perioda sestajā minūtē rezultāts bija 4:1 Blue Jackets labā. Latvietis vārtos stājās pirmo reizi kopš 20. februāra, jo dziedēja pleca savainojumu. Viņš tika galā ar 27 no 32 pretinieku metieniem.