Bļugeram pārtrūkst punktu sērija 'Penguins' zaudējumā

Latvijas hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas Penguins ceturtdien izbraukumā ar 2:5 (0:1, 0:0, 2:4) piekāpās Vašingtonas Capitals vienībai. Pitsburgas klubam pārtrūka trīs uzvaru sēriju, bet Bļugeram četru spēļu rezultativitātes sērija.

Teodors Bļugers laukumā pavadīja 17 minūtes un 41 sekundi, no kurām trīs minūtes nospēlētas mazākumā, bet pusminūte vairākumā. Tas bija viņa šīs sezonas lielākais spēles laiks. Latvietis ar rezultativitātes punktiem neatzīmējās, taču izdarīja vienu metienu pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja divus metienus, vienreiz atņēma ripu pretiniekam un uzvarēja 33% iemetienu.

Tikmēr Kolumbusas Blue Jackets, ar Matīsu Kivlenieku uz rezervistu soliņa, savā laukumā ar 0:2 (0:0, 0:0, 0:2) zaudēja Čikāgas Blackhawks.

Author image
autors
Juris Rumba e-pasts

Pēc izglītības žurnālists, bet sirdī kazino spēlētājs ar vairāk kā 15 gadus ilgu pieredzi.