Bļugeram liels spēles laiks 'Penguins' panākumā

Latviešu hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas Penguins sestdien, 6. martā, savā laukumā ar 4:3 pārspēja Filadelfijas Flyers vienību. Komandas šosezon tikās jau piekto reizi, pingvīni guva otro uzvaru un atriebību par zaudējumu pirms divām dienām ar rezultātu 3:4.

Bļugers laukumā pavadīja 19 minūtes un 14 sekundes, no tām mazliet vairāk par četrām minūtēm spēlējot mazākumā. Viņš jau ierasti spēlēja pēc spēka trešajā uzbrucēju virknējumā, taču ar rezultativitātes punktiem šoreiz neizcēlās. Uzbrucējs izpildīja vienu metienu pa vārtiem, vienreiz bloķēja pretinieku metienu, izdarīja četrus spēka paņēmienus un uzvarēja 46% iemetienu. Spēli latvietis noslēdza ar +/- koeficientu plus viens.

Šosezon 23 mačos Penguins iekrājusi 27 punktus, kas to ierindo Austrumu konferences piektajā vietā. Bļugers šo spēļu laikā guvis trīs vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles.