Latviešu hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā NHL komanda 'Penguins' šonakt izbraukumā ar rezultātu 2:3 papildlaikā piekāpās Bostonas ​Bruins​ Latvietis ar rezultativitātes punktiem neatzīmējās

Bļugera 'Penguins' papildlaikā piekāpjas 'Bruins'

Bļugers cīņā par ripu

Latviešu hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas Penguins šonakt izbraukumā ar rezultātu 2:3 papildlaikā piekāpās Bostonas Bruins vienībai.

Teodors Bļugers spēlēja trešajā uzbrucēju virknējumā kopā ar Brendonu Tanevu un Džeredu Makkanu. Latvietis uz ledus pavadīja tieši 15 minūtes, no kurām gandrīz divas tika nospēlētas mazākumā, bet 11 sekundes uzbrucējs pavadīja arī vairākuma izspēlē. VIņš izpildīja divus metienus pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu pretinieka metienu.

Mača rezultātu astotajā minūtē atklāja Breds Maršands, kuram tas bija jau devītais rezultativitātes punkts šosezon. Nākamā perioda astotajā minūtē Bostonas Bruins vadību dubultoja Niks Ričijs. Tomēr noslēdzošajā trešdaļā viesiem no Pitsburgas izdevās izlīdzināt mača rezultātu. Vispirms 50. minūtē precīzu metienu izpildīja Džeisons Zakers, bet trīs minūtes un 16 sekundes pirms spēles beigām Zakers padeva rezultatīvu piespēli savam partnerim Kasperi Kapanenam, kurš ievilka Penguins papildlaikā un nopelnīja komandai punktu.

Kad pagarinājums tuvojās beigām un likās, ka mača uzvarētājs tiks noskaidrots pēcspēles soda metienu sērijā, 11 sekundes pirms beigām Kreigs Smits izrāva Bruins panākumu. Pitsburgieši Bostonā nav spējuši uzveikt vietējo Bruins kopš 2014. gada.

Penguins septiņās spēlēs iekrājusi deviņus punktus, kas to ierindo Austrumu konferences ceturtajā pozīcijā. Ar tikpat punktiem Bruins ieņem konferences otro vietu.

Tikmēr citos mačos: Elvja Merzļikina un Matīsa Kivlenieka pārstāvētā Kolumbusas Blue Jackets ar rezultātu 3:4 pēcspēles metienu sērijā piekāpās Floridas Panthers. Latviešu vārtsargi gan spēlē nepiedalījās, Kolumbusas cietoksni sargājot somam Jonasam Korpisalo. Savukārt Rūdolfa Balcera jaunā vienība Sanhosē Sharks ar 3:7 atzina Kolorado Avalanche pārsvaru. Latvietis vēl nedrīkst palīdzēt komandai Covid-19 drošības protokolu dēļ. TIkmēr Zemgusa Girgensona Bufalo Sabres ar 3:2 pārspēja Ņujorkas Rangers. Latvietis šajā NHL regulārajā sezonā nepiedalīsies savainojuma dēļ.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Tuhels nomaina Lampardu un pārņem 'Chelsea' vadības grožus