Teodora Bļugera pārstāvētā komanda Pitsburgas ​Penguins​ NHL jaunās sezonas ievadspēlē ar 3:6 (1:2, 1:1, 1:3) izbraukumā piekāpās Filadelfijai. Pitsburgas 'Penguins' piedzīvoja zaudējumu

Bļugera 'Penguins' ievadspēlē salūst un piekāpjas 'Flyers' vienībai

Filadelfijas Flyers hokejisti atzīmē vārtu guvumu

Latvijas hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā komanda Pitsburgas Penguins Nacionālās hokeja līgas (NHL) jaunās sezonas ievadspēlē ar 3:6 (1:2, 1:1, 1:3) izbraukumā piekāpās Filadelfijas Flyers vienībai.

Teodors Bļugers spēli aizvadīja Penguins ceturtajā virknējumā, plecu pie pleca ar Semu Lafertiju un Koltonu Sīvioru. Latviešu spēlētājs laukumā pavadīja 12 minūtes un 14 sekundes, to laikā izpildot divus metienus, vienu spēka paņēmienu, kā arī uzvarot divos no septiņiem iemetieniem, kopumā spēli noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu: -1.

Mača rezultātu un NHL 2021. gada sezonas vārtu krājumu sestajā minūtē atklāja Marks Džanovskis, kurš neviena nepieskatīts bija precīzs no vārtu priekšas. Tomēr pirmās trešdaļas beigās mājinieki izmantoja divus skaitliskos vairākumus un periodu noslēdza ar 2:1 vadību. Precīzi meta Džeimss van Rimsdaiks un Patriks Nolans.

Otrā perioda ceturtajā minūtē Pingvīnu kapteinis Sidnijs Krosbijs vairākumā panāca izlīdzinājumu. Kanādas uzbrucējs veiksmīgi pārķēra Flyers vārtsarga Kārtera Hārta piespēli un ripu raidīja tukšos vārtos - 2:2. Krosbijs 71 spēle pret Filadelfijas komandu ir iekrājis 106 punktus. Mazliet vairāk kā minūti pirms trešdaļas noslēguma Džoels Farabī atguva Flyers pārsvaru.

Noslēdzošās trešdaļas sākumā Penguins atkārtoti izlīdzināja spēles rezultātu, precīzam esot Brendonam Tanevam. Tomēr turpinājumā mājinieki desmit minūšu laikā guva trīs vārtus, spēlei noslēdzoties ar 6:3 Flyers uzvaru.

Abas komandas pēc divām dienām tiksies vēlreiz, bet jau 17. janvārī savā laukumā pingvīni cīkstēsies ar Vašingtonas Capitals.

Ceturtdien (pēc Latvijas laika naktī uz piektdienu pulkst. 3:00) sezonu iesāks arī Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas Blue Jackets komanda, kas cīnīsies ar Nešvilas Predators hokejistiem. Stundu agrāk sāksies arī Zemgusa Girgensona Bufalo Sabres mačs pret Vašingtonas Capitals, taču latvietis šajā sezonā nepiedalīsies savainojuma dēļ.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Balcers pamet Otavu un pārceļas uz Sanhosē 'Sharks'