Bļugera 'Penguins' izstājas no Stenlija kausa izcīņas

Latvijas hokejista Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Pitsburgas Penguins Stenlija kausa izcīņas sestajā spēlē ar 3:5 (2:2, 1:3, 0:0) piekāpās Ņujorkas Islanders vienībai, tādējādi sērijā piedzīvojot zaudējumu ar 2-4. Tiem, kas prāto, vai Bļugers pievienoties Latvijas valstsvienībai - diemžēl ne, jo mūsējo sastāvs jau ir pilns.

Bļugers laukumā pavadīja septiņas minūtes un 24 sekundes, no kurām minūti un 17 sekundes mazākumā. Viņš ar rezultativitātes punktiem neatzīmējās, taču pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu, uzvarēja sešus no 14 iemetieniem un maču noslēdza ar +/- koeficientu mīnus viens.

Regulārajā čempionātā latvietis 43 spēlēs guva septiņus vārtus un atdeva 15 rezultatīvas piespēles, tomēr Stenlija kausa izcīņā punktus iekrāt neizdevās.