Bertāns pašizolācijas laikā spodrināja savas videospēļu prasmes

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas Wizards spēlētājs Dāvis Bertāns atklāja, ka Covid-19 izslimošanas laikā atradies viesnīcā un laiku kavējis videospēļu pasaulē.

Janvāra vidus daļā Vašingtonas Wizards komandā uzplaiksnīja Covid-19, tāpēc tika pārceltas vairākas komandas spēles. Arī latviešu basketbolists Dāvis Bertāns bija inficējies ar vīrusu, tāpēc pavadīja 11 dienas pašizolācijā.

Uzreiz pēc pozitīva testa saņemšanas Bertāns steigā sakravāja mantas un devās uz Residence Inn viesnīcu pašizolācijā. Viņš nevēlējās aplipināt savu bērniņa gaidībās esošo sievu Annu un divus gadus veco meitu.

Uz viesnīcu Bertāns bija paņēmis spēļu konsuli. "Man liekas, ka es dienā pavadīju kādas 10-12 spēlējot videospēles. Esmu diezgan drošs, ka varētu kvalificēties kādam FIFA pasaules čempionātam."

"Nevaru iedomāties, cik slikta smaka bija manā numuriņā," nosmēja latviešu lāzers, kurš pastāstīja, ka ožas zudums bijis viens no Covid-19 simptomiem. "Maniem vecākiem bija stāsti par Padomju Savienību, man saviem bērniem būs stāsti par Covid."