Bertāns noslēdz piecu gadu līgumu ar Vašingtonas 'Wizards'

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns parakstījis jaunu līgumu ar Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandu Vašingtonas Wizards. Nākamo piecu sezonu laikā latvietis nopelnīs 80 miljonus ASV dolāru.

Jau iepriekšējā sezonās noslēgumā Wizards paziņoja, ka starpsezonas galvenais mērķis būs sastāvā noturēt Dāvi Bertānu. Šī iemesla dēļ arī latvietis nedevās uz NBA burbuli Orlando, jo nevēlējās gūt savainojumu pirms karjeras lielākā līguma.

Bertāns ir šobrīd trešais vislabāk apmaksātais Wizards basketbolists. Par viņu vairāk saņem Bredlijs Bīls un Džons Vols, kurš gan pieprasījis maiņu uz citu komandu.

Bertāna līgums noslēdz sadarbību uz četriem gadiem, bet ar iespēju piektajā gadā to pagarināt.

Pērnajā starpsezonā latvietis no Sanantonio Spurs maiņas darījumā nonāca Vašingtonas komandas rīcībā. Wizards rindās rūjienietis aizvadīja savu labāko sezonu četros gados NBA. Viņš 54 spēlēs guva vidēji 15,4 punktus, 4,5 atlēkušās bumbas un 1,7 rezultatīvas piespēles. Ar lielisku trīspunktu metienu precizitāti Bertāns izpelnījies iesauku latviešu lāzers. Basketbolists piedalījās arī Zvaigžņu spēles trīspunktu metienu konkursā, kur ieguva trešo vietu.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu.'Riga' kļuvusi par Latvijas čempionu trešo sezonu pēc kārtas