NBA klubā Vašingtonas Wizards spēlējošais latvietis Dāvis Bertāns nolēmis nedoties uz sezonas noslēgumu Orlando, jo pēc sezonas beigām kļūs par b Dāvis Bertāns nedosies uz sezonas noslēgumu Orlando.

Bertāns nolēmis nepiedalīties NBA sezonas turpinājumā

Bertāns nenoslēdz sezonu

Nacionālas basketbola asociācijas kluba Vašingtonas Wizards spēlējošais latvietis Dāvis Bertāns nolēmis nedoties uz sezonas noslēgumu ASV pilsētā Orlando, jo pēc 2019./2020. gada sezonas beigām kļūs par brīvo aģentu, vēsta medijs ESPN.

ESPN apskatnieks Eidriens Vodžanrovskis savā Twitter kontā veica ierakstu, kurā ziņoja, ka latviešu basketbolists Bertāns nepiedalīsies NBA sezonas turpinājumā, tādējādi domādams par nākotni, jo vasarā kļūs par brīvo aģentu.

"Godīgi sakot, Dāvis bija gatavs spēlēt, bet beigās pieņēma lēmumu izlaist sezonas beigas," ziņoja Bertāna agents Artūrs Kalnītis. "Spēlējam ar kārtīm, kas mums ir iedalītas. Kad NBA paziņoja, ka spēlētāji par šādu lēmumu netiks sodīti, bet tikai zaudēs vienu procentu no algas par katru izlaisto spēli, apsēdāmies un apspriedām šo lēmumu."

Ziņots, ka Bertāns no savas algas pazaudēs aptuveni 600 tūkstošus ASV dolāru, bet ja viņa pārstāvētā Wizards vienība iekļūs izslēgšanas spēlēs, tad zaudējumi varētu būt aptuveni 900 000 dolāru apmērā.

"Dāvim priekšā ir karjeras lielākais līgums, tāpēc saprotams, ka viņš uzņemtos lielu risku, aizvadot mačus. Šis nebija grūts lēmums. Ja "Wizards" būtu izlikta ar piekto vai sesto numuru, situācija izvērstos citādāka. Dāvis ir cīnītājs, taču šajā situācijā nolēma palikt malā," stāsta Kalnītis.

Aģents nenoliedz, ka viens no faktoriem sezonas neturpināšanā ir traumu risks. Bertāns jau divas reizes karjeras laikā ir pārrāvis ceļa krusteniskās saites. Kalnītis piemetina arī to, ka vairāki basketbolisti ir izvēlējušies sezonu neturpināt.

Šosezon Vašingtonas Wizards sastāvā Bertāns ir aizvadījis 54 mačus, mačā vidēji spēlējis 29,3 minūtēs, kurās guvis 15,4 punktus, sakrājis 4,5 atlēkušās bumbas un 1,7 reizes rezultatīvi piespēlējis, tādējādi aizvadot savu labāko sezonu basketbola mekā.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. VID veicis kratīšanu Riga FC telpās.

Tavs online kazino assistents