Bertāna 'Wizards' uzveic NBA čempionu 'Lakers'

Latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Vašingtonas Wizards pirmdien izbraukumā ar 127:124 papildlaikā uzveica pērno čempionu Losandželosas Lakers. Tā bija burvju piektā uzvara pēc kārtas un ceturtais Losandželosas kluba zaudējums piecos mačos.

Bertāns laukumā pavadīja 28 minūtes, kuru laikā guva astoņus punktus (2/7 trīsspunktu metienos, 0/2 divpunktu metienos un 2/2 soda metienos). Viņš izcīnīja arī trīs atlēkušās bumbas zem groziem, izpildīja divas rezultatīvas piespēles un maču noslēdza ar +/- koeficientu mīnus 9.

Tikmēr Kristaps Porziņģis nepiedalījās Dalasas Mavericks uzvarā pret Memfisas Grizzlies (102:92), kamēr Rodiona Kuruca Hjūstonas Rockets ar 100:120 piekāpās Čikāgas Bulls. Latvietis spēlēja desmit minūtes, to laikā ar precīziem metieniem neizceļoties.