Par Vācijas futbola Superkausa čempioni trešdienas, 30. septembra, pašā vakarā kļuvusi lieliski spēlējošā Minhenes ​Bayern​ vienība. Minhenes ​'Bayern'​ ar rezultātu 3:2 pārspēja 'Borrusia'

Bayern' trillerī apspēlē Dortmundi un izcīna Vācijas Superkausu

Džošua Kimmihs svin vārtu guvumu

Par Vācijas futbola Superkausa čempioni trešdienas, 30. septembra, pašā vakarā kļuvusi lieliski spēlējošā Minhenes Bayern vienība, kas savā laukumā ar 3:2 apspēlēja ikgadēji sīvākos līgas konkurentus no Dortmundes Borrusia.

Abas meistarīgās komandas piedzīvoja zaudējumu iepriekšējās nedēļas nogales Vācijas čempionāta mačos, tāpēc Vācijas grandu stūrmaņiem nācās veikt vairākas pārmaiņas. Dortmundes kluba sastāvā pēc savainojumā pavadītām 239 dienām atgriezās Marko Roiss, tikmēr Bayern pamatsastāvā atgriezās Kingslijs Komans, kurš starta vienpadsmitniekā nebija devies kopš UEFA Čempionu līgas fināla mača 23. augustā.

Vācijas Superkausā piedalās Bundeslīgas čempione un Vācijas kausa uzvarētāja. Tomēr abas trofejas bija izcīnijis Bavārijas klubs, tāpēc par viņu konkurentu kļuva sudraba godalgas ieguvusī Borrusia.

Mača rezultātu 18. minūtē atklāja Minhenes Bayern. Dortmundes klubs iekrita aizsardzībā, kas laukuma saimniekiem deva skaitlisko pārākumu ātrajā uzbrukumā. Sitienu vienā pieskārienā raidīja Korentēns Toliso, taču to atvairīja Borrusia vārtu vīrs Marvins Hics. Toliso turpināja būt neatlaidīgs, esot pirmajam pie atlēkušās bumbas un raidot to vārtos, panākot 1:0.

Turpnājumā mājinieku pārsvaru pēc Alfonso Deivīsa centrējuma dubultoja Tomass Millers. Septiņas minūtes vēlāk viesi deficītu samazināja līdz minimumam - 1:2. Vārtus guva Juliāns Brants, kurš nebija veicis precīzu sitienu kopš šī gada 18. janvāra.

Otrā puslaika desmitajā minūtē Borrusia panāca izlīdzinājumu. izgājienā viens pret viens ar Manuelu Noieru nonāca norvēģu brīnumbērns Holanns, kurš bumbu raidīja vārtu apakšējā stūrī, panākdams 2:2.

Uzvaras vārtus Bayern guva 82. minūtē, kad pēc sava sitiena pie atlēkušās bumbas pirmais bija Džošua Kimmihs, kurš kritienā atnesa Minhenes vienības sezonas otro trofeju, iepriekš izcīnot UEFA Superkausu (uzvara pret Sevilla).

Jāatzīmē, ka šis mačs bija īpašs ar to, ka spēli tiesāja 41 gadus vecā arbitre Bibiana Šteinhausa, kura pirms dueļa paziņoja, ka tā būs viņas karjeras pēdējā spēle. 2017. gadā Šteinhausa kļuva par pirmo sievieti, kura tiesājusi Bundeslīgas maču. Viņa tiesājusi arī grandiozākos sieviešu futbola mačus kā: Pasaules kausa finālu, olimpisko spēļu finālu un Čempionu līgas finālu.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. 'Lightning' otro reizi kluba vēsturē izcīna NHL Stenlija kausu