Nacionālās basketbola asociācijas komandas Bruklinas Nets superzvaigzne Kevins Durants atzinīgi novērtējis latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa s Durants: "Vērot Kristapa Porziņģa spēli NBA burbulī bij

Durants: "Vērot Kristapa Porziņģa spēli NBA burbulī bija neticami."

Basketbolists Kevins Durants

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bruklinas Nets superzvaigzne Kevins Durants atzinīgi novērtējis latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa sniegumu, atzīstot viņu par vienu no trīs spēlētājiem, kuru sniegums pēc sezonas atsākšanās atstājis uz viņu pozitīvāko iespaidu.

Kevins Durants bija pirmais, kas intervijā latvieti nodēvēja par vienradzi, kā viņu tagad bieži dēvē basketbola aprindās. Es uzskatu, ka esam pārstājuši šajā līgā baudīt tik prasmīgu basketbolistu sniegumu. Jā, līgā ir tik daudz atlētisku basketbolistu, lielu un stipru, bet viņš ir ļoti meistarīgs. Viņš var iemest, viņš var pareizi nospēlēt, viņš var aizsargāties. Viņš ir garais spēlētājs, bet var izmest tālu trīspunktnieku. Tā ir reta parādība. Un vēl metienu bloķēšana. Šajā līgā viņš ir kā vienradzis," intervijā, kad Porziņģis vēl spēlēja Ņujorkas Knicks sastāvā, atklāja Durants.

Rodiona Kuruca komandas biedrs Durants joprojām atzinīgi novērtē latvieša sniegumu, Ņuorleānas Pelicans spēlētāja Džonotana Kleja Redika podkāstā sakot: "Skatīties Porziņģa spēles NBA burbulī bija neticami. Viņš ir vēl viens spēlētājs, kurš savu metienu izdara ātri un tik precīzi. Viņš labi pārvietojas pa laukumu. Viņš spēlē ar spēku, un daudzi to nemaz neapzinās. Es redzu, ka viņš spēlē aizviens sīkstāk un smagāk."

Durants ir pārsteigts arī par Šarlotas Hornets spēlētāja Devonti Greiema un Čikāgas Bulls basketbolista Zeka Lavīna sniegumu.

Tikmēr pats Durants NBA pēdējo reizi spēlēja pērnajā sezonā, kad Goldensteitas Warriors sastāvā fināla piektajā spēlē pret Toronto Raptors guva ahileja cīpslas plīsumu. Pēc tam basketbolists pārcēlās uz Bruklinas Nets, taču komandu vēl nav pārstāvējis. Gaidāms, ka debija notiks nākamajā gadā. Karjeras gaitā Durants atzīmējies ar iespaidīgu statistiku un 12 sezonās piedalījies desmit zvaigžņu spēlēs.

Tavs kazino assistents