Nacionālās hokeja līgas klubs Otavas ​Senators​ paziņojis par sadarbības turpināšanu ar Latvijas uzbrucēju Rūdolfu Balceru. Ar viņu noslēgts di Balcers paraksta divvirzienu līgumu ar Otavas 'Senators'

Balcers paraksta divvirzienu līgumu ar NHL klubu 'Senators'

Otavas Senators Rūdolfs Balcers

Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs Otavas Senators paziņojis par sadarbības turpināšanu ar Latvijas uzbrucēju Rūdolfu Balceru. Ar viņu noslēgts divvirzienu līgums.

Ar latviešu uzbrucēju noslēgts kvalifikācijas līgums uz vienu gadu. Divvirzienu kvalifikācijas līgums nozīmē to, ka viņa alga ievērojami atšķirsies no tā, kurā līgā hokejists spēlēs - NHL vai Amerikas hokeja līgas (AHL) fārmklubā Belvilas Senators. Līguma vērtība sasniedz 735 tūkstošus ASV dolāru spēlējot NHL čempionātā, bet tikai 70 tūkstošus sezonu aizvadot AHL līmenī. Izmaksāto naudas summu ietekmē tas, cik dienas Balcers aizvadīs katrā līgā.

Attēls no Otava Senators sociālo tīklu konta:

Balcers paraksta līgumu ar Senators


Iepriekš Balceram ar Otavas klubu bija trīs gadu ilgs pirmā līmeņa NHL līgums, līdz ar to šajā sezonā viņš nevarēja pretendēt uz arbitrāžas tiesu, lai pieprasītu labāk apmaksātu līgumu. To viņš varēs darīt pēc gaidāmās sezonas.

Aizvadītajā sezonā latvietis piedalījās 15 NHL mačos, kuros guva vienus vārtus un padeva divas rezultatīvas piespēles. Krietnu lielāku spēļu praksi uzbrucējs iekrāja fārmklubā. AHL klubā Belvilas Senators Balcers aizvadīja 33 spēles, tajās atzīmējoties ar iespaidīgiem 36 punktiem (16+20). Tomēr viņa retā spēlēšanas NHl kluba sastāvā saistāma ar to, ka hokejists pirms sezonas iedzīvojās savainojumā, no kura atgriežoties bija sarežģīti uzreiz spēlēt augstākajā pasaules līmenī.

"Par spīti neiedrošinošajam savainojumam pagājušās sezonas sākumā, Rūdolfs atguvās un izcīnīja savu vietu atpakaļ, kļūstot par Belvilas [Senators] panākumu sastāvdaļu," kluba paziņojumā izteicies ģenerālmenedžeris Pjērs Dorions. "Viņš ir dinamisks spēlētājs ar labu metienu, kurš ir ātrs un ar labām tehniskām prasmēm. Mēs esam pārliecināti, ka viņš spēs pierādīt, ka pagājušo sezonu atstājis aiz muguras un ir gatavs kļūt par Otavas komandas pilnvērtīgu spēlētāju."

Otavas klubu Balcers pārstāv no 2018./2019. gada sezonas. Debijas gadā kluba sistēmā uzbrucējs NHL kluba rindās atzīmējās ar 14 (5+9) punktiem 36 mačos, bet AHL komandā aizvadīja 43 spēles, kurās iekrāja 31 (17+14) punktu. Leģionāra gaitas liepājnieks uzsāka Norvēģijā, tālāk pārcelās uz Ziemeļameriku, kur aizvadīja sezonu Rietumu hokeja līgā (WHL). 2017./2018. gadā hokeja virtuozs nonāca AHL klubā Sanhosē Barracuda.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Liepājnieki centīsies pārspēt RFS, 'ventiņi' dosies uz Jūrmalu


Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!