Pandēmijas izraisītā pauze sportā ir galā. Sezonas atsākšanās datumus paziņojušas Anglijas, Spānijas, Itālijas, kā arī citu valstu spēcīgākā Pie skatītājiem atgriežas lielais futbols.

Lielais futbols atgriežas

messi

LIELAIS FUTBOLS IR ATPAKAĻ

“Covid-19” pandēmijas izraisītajai pauzei sportā pamazām sāk pienākt gals. Sezonas atsākšanās datumus paziņojušas Anglijas, Spānijas, Itālijas, kā arī citu valstu spēcīgākās futbola līgas.

Spānijas LaLiga – 11. jūnijs

Spānijas futbola čempionāta vadība paziņojusi, ka LaLiga atgriezīsies 11. jūnijā ar Seviljas derbiju – Real Betis savā laukumā uzņems Sevilla vienību. Plānots, ka čempionāts tiks izspēlēts līdz 19. jūlijam.

LaLiga prezidents Havjers Tebass publiski teica: “Svarīgāk par atsākšanos, būs brīdis, kad sezona noslēgsies. Lai gan patiesi sevi varēsim apsveikt tad, kad sāksies nākamā sezona.” Tebass cer, ka gaidāmā sezona startēs 12. septembrī.

Turnīra tabula:

La liga turnīra tabula

Anglijas Premjerlīga – 17. jūnijs

Anglijas spēcīgākā futbola līga sezonu atsāks 17. jūnijā. Atgriešanās no pauzes iesāksies ar principiālu Mančestras City dueli pret Londonas Arsenal, kā arī Aston Villa savā laukumā uzņems Sheffield United komandu. Pārējās šīs kārtas spēles tiks aizvadītas nedēļas nogalē – no 19. līdz 21. jūnijam. Kopumā sezonā izspēlei palikušas vēl 92 komandu divcīņas.

Turnīra tabula:

premjerlīgas turnīra tabula

Itālijas A sērija – 20. jūnijs

Zaļo gaismu A sērijas sezonas atsākšanai 20 jūnijā devis arī Itālijas sporta ministrs Vinčenco Spadafora . Sezonā vēl palikušas 12 spēļu kārtas. Futbols Itālijā gan atgriezīsies agrāk, jo 13. un 17. jūnijā tiks izspēlēti kausa pusfināli.

Turnīra tabula:

A sērijas turnīra tabula

Par atgriešanos paziņojusi arī Šveices Superlīga (19. jūnijs) un Krievijas Premjerlīga (21. jūnijs). Sezonu jau atsākušas Vācijas, Polijas, Dānijas, Austrijas, Serbijas un citu valstu spēcīgākās futbola līgas.

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu par Latvijas labāko e-sportistu broky.