Cīņu šovā UFC 251 Abu Dabī centrālajā cīņā savu čempiona jostu pusvidējā svara kategorijā aizstāvēja Kamaru Usmans, kurš ar vienbalsīgu ties UFC cīņu salā usmans pieveic masvidalu un nosargā savu t

UFC cīņu salā usmans pieveic masvidalu un nosargā savu titulu

UFC Cīņu Sala


Cīņu šovā UFC 251 Abu Dabī centrālajā cīņā savu čempiona jostu pusvidējā svara kategorijā aizstāvēja Kamaru Usmans, kurš ar vienbalsīgu tiesnešu lēmumu pārspēja Horhi Masvidalu. Citās titula noteicošās cīņās uzvaras nodrošināja Pjotrs Jans un Aleksandrs Volkanovskis.

Cīņu salas šovu gaidītāku padarīja tas, ka Kamaru Usmans savu pretinieku Masvidalu uzzināja vien sešas dienas pirms cīņas. Viņa plānotais pretinieks Gilberts Bērnss cīņā nevarēja piedalīties, jo inficējās ar Covid-19 vīrusu.

Masvidals ieguva lielu cieņu no MMA līdzjutējiem, jo ne katrs piekristu cīņai tik īsu laika posmu pirms tās. Tomēr arī Usmans vēlējas iegūt uzmanības laurus uz savu pusi, jo cīkstonim bija jāsagatavojas cīņai pret maz izpētītu pretinieku.

Tomēr oktagonā brīnums nenotika, un visai pārliecinošu uzvaru izcīnīja jau 17 mēnešus čempionu titula godā esošais Usmans, kuram tā bija jau 12. uzvara pēc kārtas. Tiesneši ar vienbalsīgu lēmumu (50:45; 50:45; 49:46) piešķīra uzvaru Usmanam.

Vairāki MMA eksperti pēc cīņas prātuļoja, vai iznākums būtu bijis citādāks, ja Masvidalam būtu bijis ilgāks un pilnvērtīgāks sagatavošanās posms.

Medija ESPN pēc-cīņas intervija ar uzvarētāju Masvidalu:

Izlasi arī mūsu nākamo rakstu. Latloto loterijas un laimesti.

Author image
autors
Emīls Jansons e-pasts

Kazino industrijā darbojos jau vairāk nekā 3 gadus. Lai gan pats neesmu lielākais 'gambleris', par online azartspēlēm zinu tikpat kā visu!