Atrodi 15 zaļos dimantus un laimē picu!
Speletajiem.com izaicina Tavu piedzīvojumu garu, pie reizes dodot iespēju laimēt balvas! Tātad, ja spēlē atradīsi 15 zaļos dimantus, neatverot nevienu mīnu lauciņu, saņemsi gardu pārsteigumu - lielo picu. Par balvas saņemšanu tiksi informēts e-pastā. Akcija spēkā līdz 2024. gada 31. decembrim.
Akcijas noteikumi:
- Kazino spēlē drīkst piedalīties personas, kuras sasniegušas 18 gadu vecumu.
- Spēlēt var 50 reizes 24h laikā, bet laimējot vairāk nekā vienu picu 24h laika posmā, tiks nosūtīta tikai viena pica.
- Laimētāji saņems dāvanu karti kādā no Latvijas picērijām 20 EUR vērtībā.
- Laimētājiem ar mums jāsazinās platoformā Instagram, un dāvanu nosūtīsim 7 dienu laikā.
- Laimētājiem no vienas ierīces/IP adreses tiks izsūtīta tikai viena pica.
- Noteikumu pārkāpumu gadījumā mēs paturam tiesības atcelt spēles rezultātu.
- Mīnu skaits spēlē var tikt mainīts. Varbūtība uzvarēt izspēlējot 50 spēles = 5.93%. (6 mīnas, 19 dimanti).
- Balvā tiek sūtīta dāvanukarte no picērijas, kura pieejama Rīgas apkārtnē!
- Piedaloties spēlē "Mīnas", lietotājs apstiprina, ka ir iepazinies ar akcijas noteikumiem.
Spēles noteikumi
Spēle Mīnas un Āfrikas zaļie dimanti sastāv no 25 aizklātiem lauciņiem. Deviņpadsmit no tiem slēpj vērtīgos zaļos dimantus, bet zem sešiem atrodas kontrabandistu atstātās mīnas. Tavs uzdevums ir atrast visus deviņpadsmit dārgakmeņus, neatverot mīnas lauciņu. Mīnas laukuma atvēršana spēli pārtrauc, un ir jāsāk no jauna. Uzdevums nav no vieglajiem, bet zaļie dimanti ir veselas bagātības vērti. Tie pavērs iespēju baudīt bezrūpīgu dzīvi lepnā savrupnamā pie okeāna, nemaz nerunājot par mūžīgu slavu. Bez tam, runā, ka visu dimantu atrašana to atradējam nesīšot neticamu veiksmi nākamo trīs gadu garumā. Nu ko, ir tikai viens veids, kā to noskaidrot!
Uzmanību – mīnēts!
Mūsdienās, kad viedierīces ir dzīves pavadones jau kopš agras bērnības, ir grūti to iztēloties, bet tālajā 1990. gadā Microsoft izlaida spēli Minesweeper kā rīku, kas palīdz apgūt datorpeles lietošanu. Divus gadus vēlāk tā tika iekļauta Windows 3.1 versijā. “Mīnas” bija vienkārši apgūstama, bet tai pat laikā āķīga spēle. Tā bija pieejama par brīvu, un spēlei piemita aizraujošais nejaušības elements, tāpēc Minesweeper ātri vien iekaroja spēlētāju sirdis.
Sāncensība un turnīri
Minesweeper popularitātei šķēršļi nebija ne okeāni, ne augstākās kalnu grēdas un drīz vien to spēleja jau visā pasaulē. “Mīnas” kļuva par vienu no visvairāk spēlētajām Microsoft spēlēm vēsturē. Ļaudis pavadīja neskaitāmas stundas pie datora, lai uzlabotu savus rezultātus. Vēlāk spēlētāji sāka sacensties cits ar citu, un tā radās “mīnu” turnīri. Dažu turnīru balvu fonds ir sasniedzis pat četrciparu skaitli. Ja esi gana labs spēlētājs, vari izmēģināt veiksmi kādā no tiem.
Minesweeper sākotnējā versija aktualitāti nav zaudējusi vēl šodien. To pierāda kaut vai fakts, ka spēles rekords ir uzstādīts salīdzinoši nesen. Spēlētājs no Ķīnas 2022. gadā spēli pabeidza 32,88 sekundēs.
Spēles variācijas
Viens no “mīnu” radītājiem, Kērts Džonsons, ir atzinis, ka “Minesweeper” ideju aizņēmies no kādas mazāk zināmas zināmas spēles, taču neatceroties precīzi no kuras. Kopš tā laika ir radītas neskaitāmas “mīnu” variācijas. Tās atšķiras ar lauciņu skaitu, interfeisu un spēles mehāniku. Ir pieejamas versijas ar trīsstūrveida un sešstūrainiem lauciņiem, kā arī 3D variants. Southwest Airlines savā žurnālā “Spirit” klientiem piedāvāja papīra variāciju, ko nodēvēja par “tentaizu”, no japāņu valodas – zvaigžņu karte.
login_modal