Virslīgas ilgtermiņa likmes

31/03/2021 (11:00)

Arvis Kanins
Arvis Kanins
16/03/2021 12:01

Virslīga ir sākusies taču Betsafe joprojām piedāvā dažas ilgtermiņa likmes, kas man liekas diezgan pievilcīgas! Pirmkārt, vienmēr ir interesanti uzlikt uz labāko vārtu guvēju un tad atbalstīt spēlētāju līdz pat sezonas beigām!

Kā var noprast pēc raksta titulbildes, tad mans "šāviens " labāko vārtu guvēju sacensībā ir uz RFS uzbrucēju Darko Lemajiču, kurš patlaban arī atrodas vārtu guvēju augšgalā ar diviem gūtajiem vārtiem pret Valmieru! Pirmkārt, viņš jau ir bijis labākais Virslīgas "bombardieris", otrkārt, RFS spēlē ļoti atklātu un uzbrūkošu futbolu, atšķirībā, piemēram, no galvenajiem titula pretendentiem Riga FC, kuriem vārtu būs mazāk, un Darko ir galvenais uzbrukuma noslēdzējs. Štata 11m soda sitienu izpildītājs RFS komandā ir Šimkovičs, taču arī Lemajičs nereti ir izpildījis "pendeļus", tapēc tur ir iespējami tā sauktie "vieglie goli"! Galvenais iemesls, kāpēc piedāvāju pameģināt Lemajiča bombardiera prasmes ir lielais koeficents, ko piedāvā bukmeikers, jo, protams, konkurence šī gada Virslīgā neapšaubāmi būs liela un tapēc pāris vārdi par konkurentiem! Par galveno favorītu tiek uzskatīts liepājnieks Dodo, kas kļuva par labāko vārtu guvēju pagājušajā gadā, taču noteikti jāņem vērā tas, ka ļoti daudzi vārti tika gūti pret praktiski bankrotējušo Jelgavu, Krollis, kas šogad pārstav Valmieru, un arī ir guvis divus vārtus, ir bīstams konkurents, taču ir liela iespēja, ka jau vasarā viņš varētu pamest komandu un doties uz kādu specīgāku čempionātu, jo Valmiera pat neslēpj, ka Raimonda tālāk pārdošana ir kluba mērķis! Paliek vēl Liepājas kluba duets, Dāvis Ikaunieks un Artūrs Karašauskas, taču ņemam vērā Liepājas sastāva dziļumu un Dāvja traumatismu, domāju, ka uz labākā vārtu guvēja statusu viņi nepretendēs!

Un vēl viena likme, kas man liekas pilnīgi pieņemama, ir tas, ka neviens no Mettas spēlētājiem negūs 6 vārtus! Pirmkārt, līdz ar Noah nepielaišanu čempionātam Virslīgas spēļu skaits samazinās par 9 spēlēm, ko noteikti ir jāņem vērā, ko neizdarīja bukmeikers, otrkārt, paskatoties vēsturē, tad pēdējās trijās sezonās Metta ir vidēji ir guvusi zem vieniem vārtiem spēlē un šogad, pieļauju, tas būs vēl mazāk, jo čempionātā nav atklāti vāju komandu, kā iepriekšējos, un pret pilnīgi nevienu komandu Metta šogad nebūs favorīts ne mājās, ne viesos! Speciāli apskatījos 11m statistiku iepriekšējās sezonās, jo var jau būt tā, ka ir štata "pendeļu" izpildītājs kas iesit 6 vārtus tikai ar standartiem, taču nē- iepriekšējā sezonā Metta sita 11m tikai 3 reizes, tad bija sezona, kur tika sistas 8 (iesisti 6) un 18/19. gadā tikai 2!

Prognoze:

Darko Lemajič kļūs par Virslīgas labāko vārtu guvēju @8

Neviens no FK Metta spēlētājiem negūs vismaz 6 vārtus Virslīgā @2.25

Likt likmi (12 @ betsafe)
Arvis Kanins
Arvis Kanins
Likmes:
50 / 1 / 49
Pēdējās 5:
U U Z Z Z
ROI:
-2.37 %