Hoffenheim - FC Koln

24/01/2021 (19:00)

Jansons
Jansons
23/01/2021 09:10

Vācijas futbola Bundeslīgā Hoffenheim svētdien, 24. janvārī, savā laukumā uzņems FC Koln vienību, kuru pārstāv aizgājušās sezonas Latvijas Virslīgas kluba Valmiera spēlētājs un labākais vārtu guvējs Tolu Arokodare.

Mača favorīta statusā ir Hoffenheim vienība, kas pēc 17 mačiem iekrājusi 19 punktus, ieņemot Bundeslīgas kopvērtējuma 11. vietu. No labāko piecinieka Hofenheimas klubs atpaliek par desmit punktiem. Nevarētu teikt, ka komandai ir izdevies sevi šosezon labi pierādīt, taču pēdējā spēlē hofenheimieši guva svarīgu uzvaru izbraukumā, kad ar 3:0 tika apspēlēta Berlīnes Hertha. Pēdējās septiņās cīņās klubs izcīnījis tikai divas uzvaras un vienu neizšķirtu.

Tikmēr Arokodares pārstāvētā FC Koln ar 15 punkti 17 spēlēs ierindojas 16. vietā 18 komandu konkurencē. Iepriekšējam Valmiera spēlētājam Tolu gan nav bijusi liela teikšana Ķelnes kluba spēlēs, laukumā dodoties tikai retas reizes un uz neilgu laiku. Pēdējā spēļu kārtā Koln kompensācijas laikā izrāva uzvaru ar 2:1 pār neveiksmīgi spēlējošo Schalke, bet iepriekšējās piecās spēlēs bija izcīnījusi tikai divus punktus.

Iepriekšējās piecās komandu divcīņās veiksmīgāka bijusi Hoffenheim, kas uzvarējusi visos dueļos. Pēdējo reizi komandas tikās šīs sezonas atklāšanas mačā, kad Ķelnes klubs savā laukumā piedzīvoja zaudējumu ar 2:3.

Spēles prognoze:

Hoffenheim uzvara @ 1.80 (Viensviens)

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %