Arminia Bielefeld - Eintracht Frankfurt

23/01/2021 (16:30)

Jansons
Jansons
22/01/2021 15:16

Vācijas futbola augstākajā līgā Bilefeldas Arminia sestdien, 23. janvārī, savā laukumā uzņems Frankfurtes Eintracht futbolistus.

Pēc mazliet klusāka sezonas sākuma, Frankfurtes Eintracht šķiet ieskrējusies, kas atainojas arī rezultātos - pēdējās piecās spēlēs neviena Bundeslīgas komanda nav izcīnījusi tik daudz punktu kā Eintracht. Frankfurtes futbolisti guvuši četras uzvaras, bet pēdējā kārtā cīnījās neizšķirti 2:2 ar Freiburg.

Kopumā 17 spēlēs Vācijas piektās lielākās pilsētas komanda guvusi 27 punktus, kas to ierindo tabulas astotajā vietā. Astotā vieta izklausās daudz tālāk nekā tas ir patiesībā - piemēram, četras pozīcijas augstāk esošā Dortmundes Borrusia izcīnījusi vien par diviem punktiem vairāk.

Šosezon Eintracht un Bilefeldas Arminia tikās atklāšanas spēlē, kad tika fiksēts neizšķirts rezultāts ar 1:1. Arminia guvuši par desmit punktiem mazāk, kas Bilefeldas komandu ierindo 15. vietā 18 komandu konkurencē. Tomēr arī tajā kopvērtējuma zonā ir blīva konkurence, kas nozīmē, ka viena uzvara un sāncenšu paklupiens var ļaut pacelties pat četras pozīcijas augstāk.

Spēles prognoze:

Frankfurtes Eintracht uzvara @ 1.80 (Viensviens)

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %