Marseille - FC Porto

25/11/2020 (22:00)

Jansons
Jansons
23/11/2020 14:09

Soli tuvāk UEFA Čempionu līgas izslēgšanas spēlēm rīt, 25. novembrī, centīsies nokļūt titulētais Portugāles klubs Porto, kas izbraukumā aizvadīs spēli pret C grupas pastarīti Marseille.

Pēc pirmā apļa trīs spēlēm C grupas vadībā ar deviņiem punktiem atrodas Anglijas premjerlīgas klubs Mančestras City. Trīs punktus mazāk iekrājis Porto, bet vēl trīs mazāk ir Pirejas Olympiacos vienībai. Tikmēr Francijas Ligue1 komanda Marseille punktus vēl nav guvusi.

"Vēl nekas nav beidzies," uzskata Porto galvenais treneris Serhio Konseisau. "Šajā grupā katra komanda var uzvarēt katru. Arī Mančestras City nav neuzveicami. Pret Marseļu mums mačs jāiesāk spēcīgi un aktīvi, bet jābūt arī uzmanīgiem un gataviem dažādiem scenārijiem. Es no komandas sagaidu deviņus punktus, bet zinu, ka esam labā pozīcijā, lai sasniegtu izslēgšanas spēles."

Finansiāli bagātais Francijas klubs aizvada visai pieticīgu sezonas sākumu - 18 punkti deviņās Ligue1 spēlēs, kā arī 0 punktu Čempionu līgas grupu turnīrā pēc trīs spēlēm. Jāmin, ka arī Porto neaizvada izcilu sākumu, jo vietējā čempionāta septiņos mačos iekrājuši 13 punktus.

Iepriekšējā Portugāles un Francijas komandu sadursmē spēcīgāki savā laukumā ar 3:0 izrādījas Porto futbolisti. Pēdējos 15 gados komandas savā starpā tikušās četras reizes, trijās uzvaru svinēja portugāļi, bet viena spēle beidzās neizšķirti.

Ņemot vērā, ka francūži šobrīd uzrāda ļoti nepārliecinošu sniegumu, iesaku veikt likmi uz Porto uzvaru vai uzvaru bez neizšķirta.

Spēles prognoze:

Likme beidz neizšķirta uz FC Porto uzvaru @ 1.79 (Pafbet)

Apskati Latvijas totalizatoru piedāvājumu, lai varētu veikt likmi uz spēli

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %