Athletic Bilbao - Barcelona

06/01/2021 (22:00)

Jansons
Jansons
05/01/2021 12:57

Spānijas La Liga futbola čempionātā Bilbao Athletic trešdien, 6. janvārī, savā laukumā uzņems mainīgu sniegumu uzrādošo Barcelona vienību.

Gan Barcelona, gan Athletic ir komandas ar lielu vēsturi un daudz izcīnītiem tituliem, kas savstarpējās cīņas vienmēr padara īpaši saspringtas un mazrezultatīvas. Pēdējās septiņas grandu tikšanās noslēgušās ar mazāk kā 2.5 gūtajiem vārtiem - trīs reizes spēcīgāka bija Katalonijas komanda, divreiz Bilbao vienība, bet vēl divi dueļi noslēdzās neizšķirti.

Pēdējā kārtā Athletic ar 1:0 savā laukumā apspēlēja Elche futbolistus. Bilbao klubs pēc nospēlētiem 17 mačiem ar 21 punktu atrodas kopvērtējuma devītajā pozīcijā, taču Eiropas kausu TOP 5 zona nav pārāk tālu, jo piecinieku ar 27 punktiem 16 dueļos noslēdz gaidāmais pretinieks Barcelona.

Ilggadējā Spānijas čempionāta līdere un pērnās sezonas vicečempione Barcelona šosezon aizvada mainīgu sniegumu, kam var atrast vairākus cēloņus, taču pēdējā spēļu nogrieznī uzrādījuši kluba prestižam pieņemamu sniegumu - nav zaudēts jau sešās La Liga spēlēs pēc kārtas, izcīnot četras uzvaras un divus neizšķirtus.

Tikmēr Bilbao klubs pēdējās astoņās divcīņās uzvarējis tikai divreiz, papildus izcīnot trīs neizšķirtus un samierinoties ar trīs zaudējumiem.

Spēles prognoze:

Mazāk kā 2.5 mačā gūtie vārti @ 1.97 (Optibet)

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %