West Ham United - Fulham FC

07/11/2020 (22:00)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
06/11/2020 20:51

Premjerlīgas vēlajā spēlē sestdien plkst. 22:00 “West Ham United” uzņems Londonas “Fulham”. Abiem klubiem šī būs pēdējā spēle pirms gaidāmā izlašu pārtraukuma, un spēki taupīti netiks.

“West Ham” atrašanos tabulas lejasdaļā izskaidro sarežģītais kalendārs. “Āmuri” sāka ar diviem zaudējumiem – 0:2 mājās pret “Newcastle United” un 1:2 viesojoties pie Londonas “Arsenal”. Pēc tam piecās spēlēs zaudēts tikai vienreiz, kad ar rezultātu 1:2 viesos tika atzīts pašreizējās čempiones “Liverpool” pārākums. Divreiz londonieši uzvarējuši (3:0 pret “Leicester City” un 4:0 pret “Wolverhampton”) un divreiz spēlēts neizšķirti (1:1 pret “Manchester City” un 3:3 pret Tottenham).

Pirms gaidāmās spēles “West Ham” galvenais treneris Deivids Moizs izteicās, ka laukumā varētu atgriezties Ārons Kresvels, un arī Antonio jūtoties krietni labāk. Savainojuma dēļ nebūs pieejams Nobls. Moizs sākotnēji esot bijis pret piecām maiņām spēles laikā, jo tās vairāk palīdzot bagātajiem klubiem, kuriem ir garš rezervistu soliņš. Viņš pat ieteicis valdei balsot par ne vairāk kā trim maiņām, taču redzot daudzos savainojumus, Moiza domas esot mainījušās.

“Fulham” pirmdien ar 2:0 mājās pieveica vāji spēlējošo Vestbromvičas “Albion”, tādējādi izcīnot pirmo uzvaru šosezon Premjerlīgā. Vēl izcīnīts viens neizšķirts un piedzīvoti pieci zaudējumi, tādēļ par gaismu tuneļa galā ir pāragri runāt.

“Fulham” galvenais treneris Skots Pārkers sagaida sarežģītu spēli, viņš augstu vērtējot “West Ham” sniegumu, ņemot vērā sarežģīto kalendāru. Pārkers apstiprināja, ka joprojām komandai traumu dēļ nevarēs palīdzēt Kenijs Tete un Terens Kongolo, uz jautājuma zīmes esot arī Mario Lemina. Kā spēlētājs Skots Pārkers vairākas sezonas aizvadīja “West Ham United”, kur bija ļoti populārs fanu vidū. Trīsreiz viņš saņēma “Hammer of the Year” balvu, kuru kluba līdzjutēji ik gadu pasniedz ,viņuprāt, labākajam komandas spēlātājam.

Ja “West Ham” turpinās rādīt tikpat saturīgu sniegumu, komanda var pacīnīties par vietu Eirokausos. Neliktu pret sīkstajiem “Āmuriem”, lai arī kāds būtu pretinieks.

Spēles prognoze:

West Ham uzvara (1x2) @ 1.81 (Betsafe)

Salīdzini visu totalizatoru koeficientus šeit: West Ham United - Fulham FC

Ja arī Tev ir viedoklis par spēli, tad aicinām to izpaust spiežot "prognozēt priekam"

Likt likmi (1.81 @ lvbet)
Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
Likmes:
12 / 0 / 18
Pēdējās 5:
U Z U Z Z
ROI:
12.2 %