Kazahstāna - Lietuva

18/11/2020 (17:00)

Jansons
Jansons
16/11/2020 22:49

No izkrišanas uz Nāciju līgas pagrabu centīsies izvairīties Kazahstānas un Lietuvas izlases, kas rīt, 18. novembrī, aizvadīs šīs sezonas pēdējo un izšķirošāko maču.

Iepriekšējā komandu tikšanās reizē Lietuvā ar 2:0 pārāki bija viesi no Kazahstānas. Tomēr rītdienas mačā tieši lietuvieši ir izdevīgākā pozīcijā, lai saglabātu vietu C divīzijā arī uz nākamo Nāciju līgas sezonu - lietuviešiem der arī neizsķirts, kamēr kazahiem obligāti nepieciešams uzvarēt.

Pēc piecām spēlēm Lietuvas valstsvienība iekrājusi piecus punktus, bet Kazahstāna četrus. Lietuvieši punktus guva pēc uzvaras un neizšķirta pret Albāniju, kā arī pēc vēl viena pārsteidzoša neizšķirta pret Baltkrieviju. Tikmēr kazahi trīs punktus nodrošināja mačā pret Lietuvu, bet vēl vienu guva pēc neizšķirta ar Albāniju.

Mačam vajadzētu noslēgties ar mazāk nekā 2,5 gūtajiem vārtiem. Lietuva pēc piecām spēlēm iesitusi tikai trīs vārtus un ielaidusi sešus, tikmēri Kazahstāna iesitusi četrus, bet ielaidusi septiņus. Četras no piecām lietuviešu un trīs no piecām kazahu spēlēm noslēdzās ar mazāk nekā 2.5 gūtajiem vārtiem. Šī mača likteni, visticamāk, izšķirs tas, kura komanda pirmā spēs iesist vārtus.

Spēles prognoze:

Mazāk kā 2.5 gūtie vārti mačā @ 1.61 (Viensviens)

Apskati mūsu komandas uzskatos labāko totalizatoru

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %