Horvātija - Portugāle

17/11/2020 (21:45)

Jansons
Jansons
16/11/2020 14:27


Nāciju līgā rīt, 17. novembrī, sagaidāma Eiropas grandu sadursme - Horvātija savā laukumā uzņems Portugāles valstsvienību.

Neveiksmīgu UEFA Nācijas līgas sezonu aizvada Horvātijas valstsvienība, kas piecos mačos izcīnījusi tikai vienu uzvaru un piedzīvojusi četrus zaudējumus. Ar iekrātiem trīs punktiem horvāti ieņem A divīzijas trešās grupas trešo pozīciju, tikai ar labāku vārtu starpību apsteidzot Zviedriju. Horvātiem ir nepieciešams gūt punktus pret Portugāli, lai komandai nebūtu jāpaļaujas uz Francijas - Zviedrijas mača iznākumu.

Tikmēr Portugāles futbolisti sakrājuši desmit punktus, vienreiz kapitulējot un vienreiz nospēlējot neizšķirti ar Francijas izlasi.

Horvātijas - Portugāles iepriekšējais mačs noslēdzās ar pārsteidzošu portugāļu uzvaru izbraukumā ar 4:1. Turklāt šajā mačā nepiedalījās dienvidnieku zvaigzne Krištianu Ronaldo. Horvātijas valstsvienība pavisam noteikti ir pievīlusi uz viņiem liktās cerībās, tāpēc pēdējā Nāciju līgas mačā spēlētājiem ir jāpierāda pretējais.

Visticamāk, ka abas komandas gūs vārtus, bet uzvaru izcīnīs mājinieki. Paredzu, ka mačs noslēgsies ar 2:1 vai 3:1 Portugāles labā. Likme vairāk kā 2/2.5 mačā gūtie vārti, nevis vienkārši vairāk kā 2.5, veikta drošības nolūkos, turklāt koeficients ir pietiekami augsts, lai tas tāpat būtu izdevīgi.

Spēles prognoze:

Vairāk kā 2/2.5 mačā gūtie vārti @ 1.75 (Optibet))

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %