Francija - Zviedrija

17/11/2020 (21:45)

Jansons
Jansons
16/11/2020 14:31

UEFA Nāciju līgā Francija rīt, 17. novembrī, uzņems Zviedrijas izlasi. Francūžiem nepieciešams tikai punkts, lai nodrošinātu pirmo vietu grupā, kamēr ziemeļniekiem jācenšas izbēgt no pēdējās pozīcijas.

Piecās spēlēs Francija nav piedzīvojusi nevienu zaudējumu - četras uzvaras un viens neizšķirts. Ar 13 punktiem francūži ir pārliecinoši pirmajā vietā A divīzijas trešajā grupā, par trīs punktiem apsteidzot tuvākos sekotājus no Portugāles izlases.

Savukārt Zviedrija ar trīs punktiem pēc pieciem dueļiem ir pēdējā pozīcijā, atrodoties ļoti tuvu tam, lai nākamsezon spēlētu B divīzijā. Vienīgo uzvaru zviedri izcīnījuši pret buksējošo Horvātijas valstsvienību.

Francija guvusi astoņus vārtus un ielaidusi trīs, kamēr zviedri spējuši iesist vien trīs, bet kapitulējuši veselas deviņas reizes.

Pirmajā komandu tiksānās reizē Zviedrijā ar 1:0 pārāki bija viesi. Toreiz francūži izpildīja tikai vienu sitienu vārtu rāmi (zviedri divus), arī bumbas kontrole abām komandām bija vienlīdzīga. Francijas uzbrucējam Antuānam Grīzmanam gan bija lieliska iespēja mača 95. minūtē pārsvaru dubultot, taču Spānijas kluba Barcelona spēlētājs nerealizēja 11 metru soda sitienu.

Spēles prognoze:

Francijas uzvara @ 1.55 (Olybet)

Izmantojot VPN sistēmu, Latvijā dzīvojošie var apmeklēt arī ārzemju totalizatoru saites, tāpēc apskati ārzemju totalizatoru piedāvājumu

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %