Lazio - Hellas Verona

12/12/2020 (21:45)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
11/12/2020 13:15

Sestdienas vakarā Itālijas A sērijas ietvaros Romas “Lazio” uzņems Veronas “Hellas”. Romieši nedēļas vidū psiholoģiski sarežģītā duelī pret Brigi caur adatas aci iekļuva UEFA Čempionu līgas izslēgšanas kārtā, kamēr “mastifiem” ir bijusi nedēļa laika, lai sagatavotos gaidāmajai spēlei. Ne vienam vien grandam šosezon iekosts…

Romas “Lazio” UEFA Čempionu līgas grupu turnīra laikā mocījās ar Covid-19 izraisītajām sekām, kā rezultātā dažās spēlēs bija grūti nodrošināt nolikumā nepieciešamo spēlētāju skaitu. Situācija, pašsaprotami, atspoguļojās arī rezultātos un turnīra tabulā, un cīņu par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs nācas atlikt uz pēdējo kārtu. Zaudējums nozīmētu ceļazīmi uz Eiropas līgu, taču romiešiem izdevās nospēlēt neizšķirti 2:2 ar Brigi, un komanda turpinās dalību Čempionu līgā. Cita lieta, ka spēle prasīja gana daudz spēku un emociju.

Itālijas A Sērijā “Lazio” piecās mājas spēlēs uzvaru svinējusi tikai vienreiz, kad ar 2:1 tika pieveikta Boloņa. Pret “Juventus” (1:1) un “Inter” (1:1) spēlēts neizšķirti, bet zaudējumi piedzīvoti pret Udīni (1:3) un “Atalanta” (1:4). Lai gan vārti gūti visās piecās mājas spēlēs, nevienu reizi to nav izdevies izdarīt pirmajā puslaikā.

Veronas “Hellas” izbraukumā spēlē lieliski, četrās spēlēs zaudēts tikai “Parma” (0:1). Neizšķirti spēlēts pret “AC Milan” (2:2) un “Juventus” (1:1), kamēr iepriekšējā spēlē viesos ar 2:0 izdevās pieveikt “Atalanta”. Jā, “mastifiem” patīk būt “underdog” lomā. Atliek vien uz mirkli zaudēt modrību, un viņi saplosīs pretinieku pretuzbrukumā.

Ja bail likt uz neizšķirtu, var likt dubultiespēju X2 vai āzijas handikapu +0,5 Hellas Verona. Tas ir viens un tas pats, jāskatās, kurš koeficients augstāks, bet es teikšu – kaujiniecisks neizšķirts.

Spēles prognoze:

Neizšķirts (X) @ 4.1 (Optibet)

Likt likmi (4.1 @ lvbet)
Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
Likmes:
12 / 0 / 18
Pēdējās 5:
U Z U Z Z
ROI:
12.2 %