FK Liepāja - Jūrmalas Spartaks

04/11/2020 (14:00)

Jansons
Jansons
03/11/2020 01:19

Dzīšanos pēc bronzas godalgas Optibet Latvijas futbola virslīgā turpina FK Liepāja, kas trešdien, 4. oktobrī, savā laukumā uzņems viesus no Jūrmalas Spartaks.

Liepāja ar iekrātiem 32 punktiem šobrīd ieņem kopvērtējuma piekto pozīciju. Ar punktu mazāk un pozīciju zemāk atrodas Jūrmalas Spartaks vienība. Tomēr liepājnieki ir aizvadījuši par diviem mačiem mazāk - 22. Kurzemniekiem atcēlās 24. kārtas spēle pret Valmieru, jo vismaz vienam no komandas spēlētājiem tika konstatēta saslimšana ar Covid-19, un vidzemnieki devās karantīnā. Otrais iekavētais vēju pilsētas kluba mačs ir pret RFS komandu. Lai gan spēle pret rīdziniekiem notika līdz pat 71. minūtei, to nevarēja turpināt, jo Daugavas stadionā izdzisa divi no četriem gaismas torņiem. Vēl nav izziņots, kuros datumos šie mači tiks pārspēlēti.

Liepājniekiem izvērtās briesmīgs sezonas sākums - tieši pirms Virslīgas starta šāviena komandai nomainījās treneris. Turpinājumā Dmitrijs Mološs būvēja sev tīkamu komandu, tāpēc rezultāti bija neatbilstoši komandas sastāvam un budžetam - tika zaudēti punkti pret pastarīšiem kā Metta un Tukums2000. Tagad Liepāja izcīnījusi sešas uzvaras septiņos Virslīgas mačos, kā arī aizcīnījušies līdz pat Latvijas kausa finālam. Ne velti vairāki futbola eksperti tieši kurzemniekus uzskata par šobrīd spēcīgāko Latvijas komandu, vai vismaz vienu no.

Lai gan Spartaks arī ir cienījams un spēcīgs pretinieks, jūrmalniekiem ir briesmīgs sezonas beigu nogrieznis - divas uzvaras pēdējos desmit mačos. Turklāt pēdējā spēlē zaudējums arī pret pastarīti Tukums2000 ar rezultātu 2:4.

Komandas šosezon tikušās trīs reizes - divreiz Virslīgas ietvaros, bet vienreiz Latvijas kausa ceturtdaļfinālā. Sezonas pirmā spēle noslēdzās neizšķirti 2:2, nākamajā mačā liepājnieki ar veiksmes (vai tiesneša) palīdzību izcīnīja uzvaru ar 3:2, bet kausa ceturtdaļfinālā pārliecinoši dominēja Mološa futbolisti, uzvarot ar 3:1.

Spēles prognoze:

Liepāja uzvara @ 1.72 (Viensviens)

Salīdzini visu totalizatoru koeficientus šeit: Liepāja-Spartaks

Ja arī Tev ir viedoklis par spēli, tad aicinām to izpaust spiežot "prognozēt priekam"

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %