BFC Daugavpils - Ventspils

04/11/2020 (13:00)

Jansons
Jansons
03/11/2020 00:47

Optibet Latvijas virslīgas sezona straujiem soļiem tuvojas izskaņai. 25. kārtas mačā Ventspils dosies izbraukumā uz Daugavpili, kur, par spīti finansiālajām problēmām klubā, centīsies iegūt kārtējos punktus, turpinot pietuvoties bronzas godalgām.

Jau ierasti Daugavpils sezonu iesāka ar lielām cerībām, turklāt uzrādot arī atzīstami labu sniegumu punktu izteiksmē. Tomēr pēc atslēgas spēlētāju nodošanas citu komandu rīcībā, Latgales klubs izcīnījis tikai vienu uzvaru pēdējos desmit Virslīgas mačos. Šajos desmit dueļos daugavpilieši pretinieku vārtos raidījuši tikai septiņus vārtus, kamēr ielaiduši trīs reizes vairāk - 21.

Tikmēr labu sezonas beigu nogriezni aizvada Ventspils vienība. Par spīti finansiālajām problēmām, kas atspoguļojas arī algu neizmaksāšanā un iekavēšanā komandas spēlētājiem, kurzemnieki spēj iesist un uzvarēt. Pēdējā Virslīgas kārtā ventspilnieki ar 5:0 sagrāva Jelgavu, bet Latvijas kausa pusfinālā ar 1:0 uzveica titula turētājus no RFS. Jau 8. novembrī dzelten-zilajās formās spēlējošie aizvadīs kausa finālmaču pret Liepāju.

Ventspils pēc nospēlētiem 24 mačiem iekrājuši 37 punktus un ieņem kopvērtējuma ceturto pozīciju. Jāpiemin, ka vietu augstāk ar 39 punktiem atrodas Valmiera, kurai ir viena spēle rezervē - Vidzemes klubs devās karantīnā, jo vismaz vienam spēlētājam atklāja saslimšanu ar Covid-19.

Tikmēr Daugavpils ar 19 punktiem ieņem astoto vietu, kas uz papīra vēl nenozīmē pat vietas saglabāšanu Virslīgas čempionātā, jo latgaliešus vēl var apdzīt gan Metta, gan Tukums 2000 komandas.

Šosezon komandas aizvada trīs apļus, ierasto četru vietā, tāpēc komandas šosezon tikušās vien divreiz, uzvaras dalot vienādā skaitā. Pirmajā sezonas tikšanās reizē spēcīgāki ar 3:1 bija daugavpilieši, bet augusta beigās Ventspils svinēja panākumu ar 2:0.

Spēles prognoze:

Ventspils uzvara @ 1.75 (Betsafe)

Salīdzini visu totalizatoru koeficientus šeit: Daugavpils-Ventspils

Ja arī Tev ir viedoklis par spēli, tad aicinām to izpaust spiežot "prognozēt priekam"

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %