Dinamo Rīga - Avtomobilist Yekaterinburg

14/11/2020 (17:00)

Jansons
Jansons
13/11/2020 01:44

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas Dinamo sestdien, 14. novembrī, savā laukumā uzņems Jekaterinburgas Avtomobilist komandu.

Rīgas Dinamo, lai cik tas arī nebūtu nepatīkami Latvijas faniem, ir šobrīd sliktākā komanda visā KHL čempionātā. Protams, ka parādītā rezultāta sakarā var minēt Covid-19 lielo ietekmi spēlētāju veselības stāvoklī un sastāva saliedēšanā, bet turnīra tabula runā visam tam pāri. Pēc 21 spēles rīdzinieki iekrājuši vien septiņus punktus - divas uzvaras un trīs neizšķirti.

Latvijas klubs turpina krāt jaunu komandas anti-rekordu, jo zaudētas jau 13. cīņas pēc kārtas. Divas no tām gan zaudētas, saņemot tehnisko zaudējumu - rīdzinieki nevarēja spēlēt Covid-19 pandēmijas dēļ. Pētera Skudras vadītajai vienībai bija divas labas izdevības šo zaudējumu sēriju pārtraukt, jo savā laukumā tika uzņemta Neftekhimik vienība (zaudējums ar 1:3), kā arī Sochi komanda (zaudējums ar 1:3).

Pēc pēdējā zaudējuma, kad visi trīs vārti tika ielaisti pēdējā trešdaļā, Pēteris Skudra izteicās: "Trešajā periodā mums nedaudz skābeklis beidzās. Tie lēmumi, kādus sākām pieņemt, kad ielaidām otros vārtus - piespēle pa diagonāli ar neērto roku vidējā zonā. Jāsaka - kaut kas unikāls. Pašiem jālien ārā, jāiet spēlēt. Momentus taisām daudz, bet mums vajag arī realizēt. Vajag strādāt pie realizācijas, ko mēs principā arī darām. Skaidrs, kad tu pieēdies nedaudz ,tad tā kvalitāte noslēguma stadijā nav tik laba. Grūti pieņemt šādus zaudējumus."

Tikmēr Avtomobilist hokejisti izcīnījuši uzvaras pēdējos trīs mačos - viens no tiem tieši pret Rīgas klubu, kad Jekaterinburgas spēlētāji sagrāvā latviešus ar 7:2. Jāsaka gan, ka Avtomobilist nav pārāk veicies izbraukuma spēlēs Latvijā, taču šīs sezonas spēku samērs ir ļoti jūtams, kā arī māju sienām vairs nav tik liela nozīme, ja mačus nevar apmeklēt skatītāji.

Spēles prognoze:

Jekaterinburgas Avtomobilist uzvara @ 1.52 (Betsafe)

Apskati visu totalizatoru koeficientus šeit: Dinamo Rīga - Avtomobilist Yekaterinburg

Ja arī Tev ir viedoklis par spēli, tad aicinām to izpaust spiežot "prognozēt priekam"

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %