Lazio - Fiorentina

06/01/2021 (16:00)

Jansons
Jansons
05/01/2021 18:00


Itālijas futbola A sērijā Romas Lazio trešdien, 6. janvārī, savā laukumā uzņems Fiorentina vienību.

Romas Lazio pēdējās deviņās spēlēs uzrādījusi ļoti mainīgu sniegumu - izcīnītas trīs uzvaras, gūti trīs neizšķirti un piedzīvoti trīs zaudējumi. Pēdējā spēļu kārtā romieši izlaida vienu vārtu pārsvaru un dalīja punktus uz pusēm ar Genoa spēlētājiem. Ierastā TOP 5 komanda Lazio šosezon nespēj attaisnot uz sevi liktās cerības, tāpēc šī spēle ir ļoti svarīga ne tikai cīņā par kāpumu turnīra kopvērtējumā, bet arī pašpārliecinātības atgūšanu. Pērn Romas klubs čempionātu noslēdza Čempionu līgas zonā, ceturtajā vietā. Šobrīd, pēc aizvadītiem 15 mačiem un iekrātiem 22 punktiem, vienība ierindojas tabulas devītajā pozīcijā. Pirmo četrinieku ar 28 punktiem noslēdz Neapoles Napoli.

Jāatzīst, ka arī Fiorentina sezona nav iesākusies, kā cerēts, jo pēc 15 spēlēm izcīnīti 15 punkti, kas vienību nostāda tabulas 14. pozīcijā. Florences klubs guvis vien trīs uzvaras, pārējos sešus punktus izcīnot pēc neizšķirtiem dueļiem. Pēdējā kārtā Renesanses šūpuļa centra komanda cīkstējās neizšķirti ar Bologna, taču kārtu iepriekš ar 3:0 pārsteidza spēcīgo Turīnas Juventus, kas pie rezultāta 0:1 palika desmit vīru sastāvā.

Pēdējo divu gadu laikā abu vienību ceļi krustojušies trīs reizes, divreiz pārākiem esot Lazio futbolistiem (abas spēles noslēdzās ar 2:1), bet vienā spēlē uzvarētāju nenoskaidrojot (neizšķirts ar 1:1). Visos trīs dueļos abas komandas guva vārtus.

Spēles prognoze:

Abas komandas gūs vārtus @ 1.77 (Optibet)

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %