Juventus - Roma

06/02/2021 (19:00)

Jansons
Jansons
04/02/2021 10:58


Sestdien, 6. februārī, par Itālijas futbola A sērijas kopvērtējuma trešo pakāpienu cīnīsies Turīnas Juventus un Roma vienības.

Portugāļu zvaigznes Krištianu Ronaldu pārstāvētā Turīnas Juventus izcīnījusi uzvaru piecās spēlēs pēc kārtas, bet zaudējusi tikai vienreiz pēdējos desmit mačos. Melni-baltais klubs 19 dueļos izcīnījis 39 punktus, kas to ierindo kopvērtējuma ceturtajā pozīcijā. Komandas virs Juventus nospēlējušas par vienu spēli vairāk, pirmo vietu ar 46 punktiem ieņemot AC Milan, kam ar 44 punktiem seko Milānas Inter, bet trijnieku ar 40 punktiem noslēdzot turīniešu gaidāmajai pretiniecei Roma. Jāatgādina, ka Juventus A sērijā ir dominējusi jau deviņas sezonas pēc kārtas un šosezon šo skaitli cer noapaļot.

Romas klubs ir spējis ļoti labi spēlēt savā laukumā, taču izbraukumā ir piedzīvojis zaudējumu trijās no četrām spēlēm pret tabulas augšgala komandām, kopumā ielaižot 14 vārtus. Pēdējā spēlē, 31. janvārī, romieši ar 3:1 apspēlēja Verona.

Pēdējo reizi vienības tikās šīs sezonas sākumā, kad Juventus izbraukumā desmit vīru sastāvā spēja izraut neizšķirtu ar 2:2. 2020. gadā komandas savā starpā spēkojās trīs reizes - divreiz pārāka bija Juventus, bet vienreiz Roma. Uzskatu, ka šobrīd labākā formā ir spēcīgā Turīnas komanda, kas arī spēs izcīnīt uzvaru savā laukumā. Jāpiemin, ka Itālijas čempiones sastāvā spēlē šī brīža rezultatīvākais čempionāta futbolists Ronaldu, kurš atzīmējies ar 15 vārtu guvumiem.

Spēles prognoze:

Juventus uzvara @ 1.76 (Viensviens)

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %