Eirolīgas spēlētāju statistika

11/03/2021 (19:00)

Arvis Kanins
Arvis Kanins
11/03/2021 12:57

Šodien nolēmu sarūpēt pārsteigumu, jums, dārgie sekotāji, un eksperimentālā kārtā publicēt nevis vienu vai divas spēlētāju likmes, bet gan mazliet apskatīt katru no šodienas piecām spēlēm, un ieteikt pāris likmes no statistikas, kas mani uzrunā visvairāk!

Jau pulkstens septiņos šo kārtu uzsāk Maskavas CSKA, kas pēc zaudējuma Efes, būs kaujinieciskā noskaņojumā, tāpēc paredzu daudz gūto punktu! Šajā mačā man patīk krievu jaunieguvuma Ifes Lundberga līnija 7.5 punkti, jo līdz šim viņš ir metis krietni vairāk, kā arī izpelnījies ievērojamu spēles laiku, kā arī Milānas rindās var mēģināt Džidži Dantomes mazāk 9.5, jo labi spēlē citi viņa pozīcijas spēlētāji, kā arī formu pamazām uzņem Vladimirs Micovs, kurš ir tiešais Datomes konkurents par minūšu skaitu.

Panathinaikos un Maccabi duelī neredzu neko īpašu no statistikas viedokļa, varbūt ir vērts atzīmēt Mario Hezonjas pievienošanos grieķu klubam, jo līdz ar to, Panatinaikos aizsardzība ir kļuvusi spēcīgāka, tāpēc varbūt ir vērts pamēģināt Skotija Vilbekina gūto punktu skaitu mazāk, jo pēdējās spēlēs līdera kreklu uz sevīm vairāk ņem Dorsijs, un Skots reti kad gūst vairāk par 10 ačiem!

Nedrīkst aizmirst arī Himkus, kas šodien izbraukumā spēlē ar Crvena Zvezda vienību, un spēlēs bez sava līdera Alekseja Šveda, kas noteikti paver iespējas izpausties citiem, un pirmkārt jau Makkolumam, kura iedotā līnija 12,5 punkti liekas krietni par zemu, jo, ja VTB līgā treneris ļauj spēlēt krievu spēlētājiem, tad Eirolīgā jau nu noteikti Makkolumam ir jātiek pie saviem metieniem un punktiem. Vēl šajā spēlē interesanta likme liekas Mikijam mazāk par 8.5 atlēcošo bumbu, jo vidēji viņam ir 5,5, protams, tas, ka viņš spēlēs praktiski visas 40 minūtes palielina iespēju izcīnīt vairāk, taču no 24 spēlēm vairāk par 8 viņš ir savācis praktiski pāris reizes.

Un pēdējā spēle, kuru ir vērts aplūkot, protams, ir El Classico, kur novājinātais Reāls uzņems turnīra favorītus Barselonu. Šeit mana galvenā likme ir tāda pati, kā iepriekšējā Real spēlē- kapoverdiešu milzim Tavaresam nevajadzētu izdoties dabūt 10 atlēcošās bumbas, jo ļoti bieži viņam rodas problēmas ar pārkāpumiem, kā rezultātā spēles laiks ir krietni samazināts!

Prognozes:

Ife Lundberg over 7.5 @1.72

Gigi Dantome under 9.5 @1.85

Scot Willbekin under 13.5 @1.75

Maccolum Eric over 12.5 @1.85

Mikey Jordan under 8.5 rebaunds @1.76

Walter Tavares under 9,5 rebaunds @1.8

Noderīgi: skaties spēles TV3sports

Arvis Kanins
Arvis Kanins
Likmes:
50 / 1 / 49
Pēdējās 5:
U U Z Z Z
ROI:
-2.37 %