PAOK - PSV

05/11/2020 (19:55)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
05/11/2020 11:56

Covid-19 nomocītā “PSV” UEFA Eiropas līgas ietvaros ceļos uz saulaino Grieķiju, kur ceturtdienas vakarā tiksies ar Saloniku “PAOK”.

“PAOK” ēd neizšķirtu, dzer neizsķirtu un elpo neizsķirtu. Bildinot sievieti, visticamāk, gredzena vietā Salonikos dāvā neizšķirtu. Un sporta karalis nav nekāds izņēmums. Ja to spēlē, tad neizšķirti. Eiropas līgas grupas turnīru “PAOK” sākusi ar diviem neizšķirtiem – vispirms mājās pret Nikosijas “Omonia” (1:1), kam sekoja bezvārtu neizšķirts pagājušonedēļ Spānijā pret “Granada”. Kopumā Salonikiem rezultāts 0:0 fiksēts astoņās Eiropas līgas spēlēs, kas ir arī līgas rekords. Ar 19 fiksētiem neizšķirtiem Saloniki ieņem godpilno otro vietu līgas visbiežāk neizšķirti spēlējušo komandu sarakstā. Grieķijas čempionātu “PAOK” sākusi ar trim uzvarām un trim neizšķirtiem.

Eindhovenas “Philips Sport Vereniging” jeb vienkārši “PSV” Eiropas līgu sāka ar zaudējumu mājās pret “Granada” (1:2). Otrajā spēlē viesos ar 2:1 izdevās pieveikt Nikosijas “Omonia”. Komandai ambīciju netrūkst. Dibināta pirms vairāk kā simts gadiem kā “Philips” rūpnīcas strādnieku komanda, “PSV” divreiz kļuvusi par Eiropas čempioni. Savu īsto spēku parādīt laukumā gan traucēs garā lazarete. Covid-19 dēļ komandai līdzi nav devušies septiņi spēlētāji, un vēl pārītis ir uz jautājuma zīmes. Taču, kamēr vien laukumā būs Mario Gece un Erans Zahavi, pretinieks par aizsardzību aizmirst nedrīkst ne mirkli.

Ticot senām un noturīgām grieķu tradīcijām, likšu uz neizšķirtu.

Spēles prognoze:

Neizškirts (X) @ 3.40 (ViensViens)

Salīdzini visu totalizatoru koeficientus šeit: PAOK - PSV

Ja arī Tev ir viedoklis par spēli, tad aicinām to izpaust spiežot "prognozēt priekam"

Likt likmi (3.4 @ lvbet)
Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
Likmes:
12 / 0 / 18
Pēdējās 5:
U Z U Z Z
ROI:
12.2 %