Sevilla - Chelsea

02/12/2020 (22:00)

Jansons
Jansons
30/11/2020 16:44

Par UEFA Čempionu līgas E grupas līderību trešdien, 2. decembrī, cīnīsies Sevilla un Chelsea vienības. Abas komandas jau ir iekļuvušas play-off, bet, ja kāda no vienībām duelī uzvarēs, tad tā būs priekšlaicīgi nodrošinājusi pirmo vietu grupā.

Gan Spānijas LaLiga komanda, gan Anglijas premjerlīgas klubs Chelsea četrās prestižākā Eiropas klubu turnīra grupu turnīrā iekrājušas desmit punktus. Katra izcīnīja pa trijām uzvarām un vienu neizšķirtu savstarpējā mačā. Komandas tikās 20. oktobrī Londonā Stamford Bridge stadionā, toreiz uzvarētāju nenoskaidrojot, spēlei beidzoties ar bezvārtu neizšķirtu.

Uzskatu, ka arī gaidāmajā duelī būs maz gūtie vārti (zem 2.5), bet tuvāk uzvarai šobrīd izskatās Frenka Lamparda trenētā Chelsea. Londonieši septiņās no pēdējām deviņām spēlēm nav ielaiduši nevienus vārtus. Tāpat jāpiemin, ka Chelsea nospēlējuši bezvārtu neizšķirtu ne tikai pret spāņiem, bet arī Totenhamas Hotspur un Mančestras United.

Ja kāda no vienībām šajā duelī triumfēs, tad tas automātiski garantēs grupas pirmo pozīciju, kaut gan tas neko daudz vairs neizsaka - abas komandas tāpat ir kvalificējušās izslēgšanas spēlēm, kur pāri tiks noskaidroti ar izlozes palīdzību.

Spēles prognoze:

Likme bez neizšķirta uz Chelsea uzvaru @ 1.83 (ViensViens)

Ja nezini, kurā totalizatorā veikt likmi, tad apskati Latvijas totalizatoru apskatu

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %