Red Bull Salzburg - Bayern Munich

03/11/2020 (22:00)

Jansons
Jansons
02/11/2020 14:43

UEFA Čempionu līgas trešās kārtas ietvaros Austrijas klubu Red Bull Salzburg sagaida sarežģīts uzdevums - savā laukumā jācenšas apturēt A apakšgrupas līdera Minhenes Bayern dominance.

"Čempionu līgā neesam uzveikti jau 13 mačus pēc kārtas, un mēs vēlamies, lai tā arī turpinās," uzsvēra Bayern aizsardzības balsts Deivids Alaba, kuram spēlēšana pret savas dzimtenes, Austrijas, komandu būs īpaša. "Protams, ka nevaru sagaidīt šo spēli. Vienmēr ir jauki atgriezties savā dzimtenē," atklāja Alaba.

Lielākoties cilvēki 2020. gadu sauc par briesmīgu periodu Covid-19 pandēmijas dēļ, taču par 2020. gadu sūdzēties nevar Minhenes Bayern komanda, kas izcīnījusi piecas trofejas - Bundeslīgas, Vācijas kausa, Čempionu līgas, UEFA Superkausa un Vācijas Superkausa.

Saprotams, ka Bayern 2020./2021. gada sezonā centīsies noturēt jau pērn ieņemto kursu un izcīnīt vēl vienu Čempionu līgas trofeju. Pēc divām kārtām bavārieši ir izcīnījuši divas uzvaras un ierindojas A grupas pirmajā pozīcijā. Pirmajā spēlē Minhenes klubs pārliecinoši sagrāva Madrides Atletico, bet otrajā mačā ar minimālu 2:1 izbraukumā apspēlēja sīksto Krievijas komandu Maskavas Lokomotiv.

Tikmēr Salzburg Čempionu līgas grupu turnīra ievadā samierinājās ar neizšķirtu 2:2 savā laukumā pret Lokomotiv, bet izbraukumā atzina Atletico pārspēku ar 2:3. Austrijas klubs ar izcīnītu vienu punktu ierindojas grupas dalīti pēdējā pozīcijā.

Jāpiemin, ka pastāv liela iespējamība, ka šajā mačā abas komandas gūs vārtus, jo pēdējie desmit no 11 Salzburg dueļiem ir noslēgušies ar vārtu guvumiem abu komandu ailītēs.

Spēles prognoze:

Bayern Munich handikaps (-1) @ 1.88 (Betsafe)

Salīdzini visu totalizatoru koeficientus šeit: Red Bull Salzburg-Bayern Munich

Ja arī Tev ir viedoklis par spēli, tad aicinām to izpaust spiežot "prognozēt priekam"


Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %