Real Madrid - Inter Milan

03/11/2020 (22:00)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
02/11/2020 20:38

Madrides “Real” un Milānas “Inter” gaidāmo spēli varētu attēlot kā karikatūru. Tās galvenie varoņi būtu bijušie cīņas biedri “Juventus” rindās – Zinedins Zidāns un Antonio Konte – kuri, nu jau kā treneri pretējās nometnēs, censtos sasmelt spaiņos ūdeni no peļķes. Jā, izliets ir gana daudz, taču pretēji sakāmvārda mācībai, sasmelt vēl var.

Ja Helovīnā vēlējāties nobiedēt abus iepriekš minētos trenerus, vajadzēja pārģērbties par UEFA Čempionu līgas B grupas tabulu. Tās galvgalī patlaban atrodas Doņeckas “Šahtar”. Viņiem seko Menhengladbahas “Borussia”. Milānas “Inter” ar diviem punktiem divās spēlēs ieņem trešo vietu, kamēr Karaliskais klubs ir spējis izcīnīt vienu punktu un atrodas pašā tabulas apakšā.

Madrides “Real” grupu turnīru uzsāka ar mājas spēli pret Doņeckas “Šahtar”, kurā tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 2:3. Nonākuši iedzinējos ar 0:3, pēc puslaika pārtraukuma “Los Blancos” šķita atdzimuši kā fēnikss no pelniem, spēlēja ar milzīgu enerģiju un atguva divus vārtus. Jāpiebilst, ka “Santiago Bernabéu” stadions tiek modernizēts, un šobrīd Covid19 dēļ līdzjutēji klātienē spēli vērot nedrīkst, tādēļ madridieši savas mājas spēles aizvada salīdzinoši nelielajā “Alfredo di Stefano” stadionā. Tajā atrodas vien 6000 sēdvietu. Grupas otrajā spēlē, viesojoties Menhengladbahā, “Real” atkal nonāca iedzinējos. Spēles 58. minūtē tablo rādīja nepatīkamo 0:2, un madridieši vēlreiz metās dzēst ugunsgrēku. Pašā spēles izskaņā izdevās gūt divus vārtus un izcīnīt punktu.

“Inter” sākusi ar diviem neizšķirtiem. Vispirms mājās 2:2 pret Menhengladbahas “Borussia”, bet pēcāk, bīstamiem momentiem bagātā spēlē, bezvārtu neizšķirts Ukrainā pret “Šahtar”. Šo “Inter” koncertu diriģēja vienmēr notikumu centrā esošais Romelu Lukaku, vai tā bija filigrāna piespēle, vai brīvsitiens, kas nodrebināja vārtu pārlikni. Šis 191 centimetrus garais un vairāk kā 90 kilogramus smagais diriģents savainojuma dēļ nevarēs palīdzēt spēlē pret Madrides “Real”. Lai gan daļa futbola līdzjutēju uzskata, ka Lukaku gūst vārtus tikai pret salīdzinoši vājākiem klubiem, domāju, ka beļģis būtu lieti noderējis cīņā par tik svarīgajiem punktiem Madridē.

Spēles prognoze:

Real Madrid uzvara @ 1.89 (Betsafe)

Salīdzini visu totalizatoru koeficientus šeit: Real Madrid - Inter Milan

Ja arī Tev ir viedoklis par spēli, tad aicinām to izpaust spiežot "prognozēt priekam"

Likt likmi (1.89 @ lvbet)
Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
Likmes:
12 / 0 / 18
Pēdējās 5:
U Z U Z Z
ROI:
12.2 %