Marseille - Olympiacos Piraeus

01/12/2020 (22:00)

Jansons
Jansons
30/11/2020 15:01

Pēc pirmās uzvaras 2020. gada sezonas UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā tieksies Francijas Ligue1 komanda Marseille, kas otrdien savā laukumā uzņems Pirejas Olympiacos futbolistus.

Marseļas klubs četrās spēlēs nav guvuši nevienu uzvaru, ar nulle punktiem atrodoties C grupas pēdējā pozīcijā. Francijas komanda Čempionu līgā ir zaudējusi jau 13 mačus pēc kārtas, Kamēr Marseille ir zaudējusi teorētiskas cerības uz izslēgšanas spēļu sasniegšanu Čempionu līgā, tieši mačs pret Olympiacos ir izšķirošs cīņai par trešo vietu grupā un ceļazīmi uz Eiropas līgas play-off.

Arī Grieķijas komandai spēle nevedas izcili - izcīnīti tikai trīs punkti uzvarā pār francūžiem. Lai gan Pirejas klubam vēl ir izredzes uz iekļūšanu Čempionu līgas labāko sešpadsmitniekā, reālākais scenārijs būtu nosargāt ceļazīmi uz Eiropas otro prestižāku klubu turnīru. To grieķi var paveikt, izcīnot vismaz punktu, otrdienas vakara spēlē pret Marseille,

Iepriekšējais komandu duelis noslēdzās ar Olympiacos minimālu 1:0 uzvaru savās mājās Toreiz grieķi iesita vien otrā puslaika kompensācijas laika pirmajā minūtē. Arī divas spēles pirms tam noslēdzās ar vieniem gūtajiem vārtiem - uzvaras dalot uz pusēm.

Otrdienas duelis, visticamāk, nebūs ļoti rezultatīvs. Četrās 2020. gada sezonas Čempionu līgas spēlēs Olympiacos iesituši tikai vienu golu, kamēr Francijas klubs nav paveicis pat to.

Spēles prognoze:

Mazāk kā 2.5 gūtie vārti @ 1.67 (Pafbet)

Apskati Latvijas totalizatoru piedāvātos reģistrācijas bonusus

Jansons
Jansons
Likmes:
84 / 13 / 66
Pēdējās 5:
U U Z Z A
ROI:
-43.95 %