Liverpool - Atalanta

25/11/2020 (22:00)

Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
24/11/2020 18:53

Trešdienas vakarā UEFA Čempionu līgā “Liverpool” savā “Anfield” stadionā uzņems buksējošo Bergamo “Atalanta”. “Sarkanie” ne tikai lūkos nodrošināt izkļūšanu no apakšgrupas, bet centīsies uzlabot kluba rekordu nezaudētajās mājas spēlēs pēc kārtas. Pagaidām tādas ir 64.

“Liverpool” līdz šim Čempionu līgā spēlējusi izcili. Trīs spēlēs izcīnītas trīs uzvaras, kuru laikā gūti astoņi vārti, bet ielaisti nav nevieni. Pirmajā spēlē viesos ar 1:0 tika pieveikta “Ajax”, tad mājās 2:0 uzvara pret “Midtjylland”, un aplis noslēgts ar graujošo 5:0 pret gaidāmo pretinieci “Atalanta”. Trīs no pieciem vārtiem, jeb “hat-trick” guva Djogu Žota. Viņš bumbu raidīja vārtos arī nedēļas nogalē Premjerlīgā pret “Leicester”. “Liverpool” svinēja uzvaru ar rezultātu 3:0, uzstādot kluba rekordu – 64 nezaudētas mājas spēles pēc kārtas (53-11-0). Šī ievērojamā rekorda sērija aizsākās 2017. gada maijā. Lai gan komandas galveno treneri Jirgenu Klopu neiepriecina lazarete, komandas rezervistu soliņš ir gana dziļš, un to parāda ne tikai rezultāti uz tablo. Arī pati spēle.

Bergamo “Atalanta”, kas ierasti rādījusi skaistu uzbrukuma futbolu, gūstot daudz vārtu, šobrīd šķiet iestigusi rudens dubļos un atmiņās par pagājušo sezonu. Pēdējās trīs spēlēs izdevies gūt tikai vienus vārtus, ielaižot sešus. Drošsirdīgā sengrieķu varone, kuras vārdā klubs nosaukts, klāt nestāvēja arī nedēļas nogalē, kad viesos tika nospēlēts 0:0 pret Itālijas A sērijas jaunpienācēju “Spezia”.

Spēles prognoze:

Liverpool uzvara @ 1.70 (Betsafe)

Tev arī varētu interesēt, Spēlē Izmantojot Kriptovalūtu.

Likt likmi (1.7 @ lvbet)
Kripto B. Dilans
Kripto B. Dilans
Likmes:
12 / 0 / 18
Pēdējās 5:
U Z U Z Z
ROI:
12.2 %